Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mond? Nagyon ugy tünik.

Figyelt kérdés
Egy napja a barátommal kicsit összekaptam msn en de ki is békültünk... és ma azt mondta h azt álmodta tegnap h meghallt és én nem is foglalkoztam vele és fészen is kicseréltem a kettőnk képét... és azóta még jobban ragaszkodik hozzám ... és mondja h soha nemhagy el ... szerintetek igazat mond,?? én ugy érzem .. és annyira de annyira boldog vagyok (L)(L)(L)(L)(L)(L)(L)
2011. júl. 31. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nyugdíjunk....jézusom.
2011. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
milyen naív vagy h hiszel neki XD
2011. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira, de annyira gyerek vaagy! (Q)(Q)(Q)(Q)(Q)
2011. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Micsoda horror álom, micsoda mély érzelmek!
2011. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WhiteLabel ***** válasza:
Csinálj sok gyereket, akkor valamelyik csak eltart öreg korodba, így nem is kell a nyugdíj
2011. júl. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mennyi itt a bunkó ember...


szerintem igazat mondd, mondjuk én csak magamból tudok kiindulni, de mikor ilyesmiket álmodok, utána nekem is mégmélyebb lesz a kötődés a barátom felé. szerintem igaz amit mondd.

2011. júl. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belga - SMS Love.
2011. aug. 1. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!