Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazat mond, vagy csak hiteget?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond, vagy csak hiteget?

Figyelt kérdés
Barátom vasárnap kimegy Bécsbe dolgozni, de azt mondta hogy minden hétvégén haza fog jönni, szerintetek igazat mond, vagy csak azért mondta hogy ne akadjak ki? Nem tudom megérné-e neki ha minden hétvégén hazajönne
2011. júl. 7. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézzd kedves kérdező én szerintem igazat mondhat ha lehet lesz olyan alkalom mikor nem jön haza vmi véget de azért szerintem meg fogja brobálni Bécs még nem a világ vége!:) Főleg ha jól megvagytok szretittek egymást nyilvánvaló .hogy ő is ahányszor tud veled szeretne majd lenni
2011. júl. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek, hogy most nem úgy viszonyul hozzám ahogy kéne, egy héten 2szer találkozunk így is, lett volna rá lehetőség hogy sűrűbben talákozzunk, de most úgy vettem észre hogy nem igazán akarja kihasználni a lehetőséget, esetleg azért, hogy ezek után könnyebb legyen, vagy van valami nagy gáz? Nem olyan régen vagyunk együtt, megbízok benne, de mindig azt hallom hogy ez meg az kiment külföldre és csalja össze-vissza a barátnőjét/feleségét és nagyon félek, hogy nem olyan erős a kapcsolatunk, hogy ne lépjen félre, félek ettől az egésztől...
2011. júl. 7. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:
megértelek, de a félelem nem old meg semmit. ha megcsal, megcsal. azt itt is megteszi, szóval mindegy hogy kimegy-e külföldre:) szerintem ne aggodalmaskodj, majd alakul:)
2011. júl. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm a válaszokat :)
2011. júl. 7. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!