Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illuminált állapotban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illuminált állapotban az ember mindig igazat mond?

Figyelt kérdés

Párommal buliztunk a 7végén. Előtte persze ittunk. Annyit, hogy becsiccsentve érezzük magunkat. Indulás előtt mondta, hogy miattam érdemes felkelnie!! Hozzá kell tennem, hogy másfél éve járunk és nem szoktunk egymásnak nyálas szövegeket lenyomni, de időnként azért kifejezzük, hogy szeretjük egymást. Inkább érezzük egymás felől, hogy szeretjük egymást, nem kell mondani.

Viszont máskor mondta már, hogy ittasan felszabadultabb és olyanokat is mond vagy tesz amiket amúgy nem.

Akkor valóban igaz, hogy miattam érdemes felkelnie? Nyilván van más dolog is, de jó, hogy azok közt vagyok. Mindig igazat mondanak az ittas emberek?

23 F. Párom 22.


2011. júl. 20. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ittasan hazudok a legjobban.
2011. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ne spirázd tul.. kellesz neki és kész :)
2011. júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Van, aki igazat mond. Az sem mindegy, hogy mennyi az annyi. Ha csak kicsit csípett be valaki, esetleg elmond olyat, amit egyébként nem mondana, viszont aki rendesen részeg, az meg beszélhet orbitális marhaságokat is.
2011. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Én józanon és részegen is folyamatosan hazudozok...
2011. júl. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
részegen is simán hazudok, ha akarok
2011. júl. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan a részeg ember és a gyerekek a legőszintébbek!:):)
2011. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én hazudtam már részegen exemnek, csak közben azon röhögtem, hogy milyen király vagyok, hogy hazudok neki és nem veszi észre... Kívülről valszeg úgy festettem, mint valami hülye. .D

Én barátom is részegen bókol a legcukibban. Én meg hiszek neki, olyan cukor és jólesik. :D

20L

2011. júl. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 22:26


A gyerekek szerintem nem őszinték. Én kiskorom óta folyamatosan hazudoztam. Oké, már 2-3 éve kinőttem, de kicsiként vízfolyás voltam.


15/L

2011. júl. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Hat itasan ish lehet hazudni siman vagy lehet h azert mondta azt h ojankor ojakat mond h tudja elmondani neked h mit erez es h tudja a piara fogni :)
2011. júl. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Embere valogatja. De ittasan is hihetoen tudok hazudni ha kell. A parodnak ettol meg elhiheted amit mondott. Innen nem tudod meg hogy tutira nem hazudott-e. Ha azt tudod hogy szeret anelkul hogy mondana, akkor biztos erzed azt is hogy fullentett-e:) Menj mashova dicsekedni a szuper kapcsolatoddal ne kelljen mar itt irigykednem. Mazlista:)
2011. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!