Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalom meg álmomban?

Figyelt kérdés

Van barátom akit nagyon szeretek,de álmomban elég gyakran van az,hogy vagy az exemmel kerülök kapcsolatba vagy pedig egy másik sráccal akihez vonzódok.

Pedig a valóságban sosem csalnám meg a barátom.Akkor mégis miért álmodok ilyeneket?


2011. márc. 12. 00:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
én sem a barátnőmre verem ki
2011. márc. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert valami hiányzik a kapcsolatból, ami az exeddel megvolt.
2011. márc. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az álmaiért sem felelős nem vagy, sem jeleknek nem tekinteném. Ha tényleg Őt szereted, akkor pedig semmi jelentőséget nem tulajdonítanék neki.
2011. márc. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elsőnek gratulálok.
2011. márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Az ezzel kapcsolatos álmok általában a nem kielégítő szexualitásra világítanak rá - akár önnél, akár a partnerénél. Ez az álom nem a partner megcsalását jósolja meg, hanem pusztán azt jelzi, hogy ön javítani akar a szexuális életén a partnerével, de nem tudja, hogyan, vagy nem tudja ezt az igényét közvetíteni a másik felé."
2011. márc. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hmm.. lehet rám gondolsz.
2011. márc. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én is sokszor álmodok más pasival,pedig én sem csalnám meg a férjemet!!Ez van,az álmunkat nem tudjuk befolyásolni:))
2011. márc. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 napietus ***** válasza:
én is álmodok sokszor idegenekkel, pedig nem csalom a férjemet. sőt, még olyanról is álmodtam, akit élőben nem is ismerek...nem jelent ez semmit szerintem.
2011. márc. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

vagy perverz vagy a sexomnia kezdeti tunetei jelentkeznek

ez egy ojan betegseg mint az alvajaras csak alva b-zesnek neveznem

2011. márc. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem akarlak megbántani de sztem ha már ott tartasz hogy ilyeneket kérdezel gyakorikérdéseken akkor te sem vagy biztos abban hogy nem csalnád meg esetleg 1 gyenge pillanatodba a barátodat...sztem ez 1 vágyálom
2011. márc. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!