Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy Mondjam meg? Neki h nagyon kelle s kivanom vagy ink folytassama jo pofizast?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok 17 eves a csaj 16 bokolok neki es beszelgetunk minden rendben de ha probalok kozeledni egybol megvaltozik minden mit csinaljak mondjam meg neki h nagyon tetszik vele akarok lenni es kivanom ot es kerdezzem meg h meg akarja -e probalni velem vagy nem ??? mert mar lassan 1 honapja van ez igy es en mar beleuntam 9belefaradtam) h ojan jeleket ad h nagy magabiztossagra teszk szert es akarok kozeledni de akkor mar minden megvaltozik nala..?
2011. márc. 11. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy megmondod neki! Persze ne ilyen töményen, egy kicsit hígítsd fel! Ja, és legyen egérutad, ha nagyon gáz lenne a helyzet!
2011. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elso ki tudnad ezt fejteni jobban h higitsam fel??? kerlek
2011. márc. 11. 19:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Eléggé szar ügy...Ez egy zsákba macska...vagy bejön vagy nem...a nemnek is vannak fokozatai és az igennek is...sőt még azis lehet h azt mondja h meggondolja az már egy 3/4 igen
2011. márc. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na mindegy en kitalaltam a csajnak majdnem mindent es jot a bukta na ez az am miatt mostantol a csajokat csak a sex ig fogom tartani en is ugy csinalok mind ok majd meglassuk h mirol van szo de f a szom en nem ertem miert kell hitegetni valakit ha vegen ugyis a zerorol kezdjuk ?? uristen
2011. márc. 11. 22:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Úgy értettem, hogy pl. beszélgessetek hasonló témákról, hogy általában milyen lányoki jönnek be (itt elkezdheted felsorolni a tulajdonságait :D) stb. aztán térj rá arra, hogy bejön neked. Akár valahogy rá is vezetheted ( Úgy irányítsd a beszélgetést, hogy rákérdezzen!).
2011. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!