Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, van egy barátnőm. 3hónapja vagyunk együtt, és valami nem olyan mint az első kb 2hónapban. Valami nem ugyanaz, hiányzik a szenvedély, nem érzem hogy szeretne. Múltkor beszéltem róla erről ,és azt mondta hogy most is szeret, sőt, szerelmes belém, és ugyanúgy hiányzok neki, mint ő nekem. De akkor mért csinál olyat hogy meg se próbál időt szakítani rám, és úgy érzem, mintha nyűg lennék neki? Egy hétvégét elintéz azzal hogy szombaton egész nap nem ad életjelet magáról, vasárnap meg reggel elmegy a templomba és egész délután tanul, ha megkérdem, hogy akk nem lesz másra ideje? azt mondja nem...De az ominózus beszélgetés után(ami az említett hétévge UTÁN játszódott) azt mondta hogy próbáljuk meg, és próbál változni(sztem ez itt már régen rossz ha próbálkozni kell) , de nem érzem hogy változott volna valami...Nem igazán keres, nem hív, nem jön fel msn-re...Ha én keresem akkor szívesen dumál velem, én kérdezgetek, ő válaszol, meg minden, de nem igazán kérdez vissza...Remélem értitek hogy mi a problémám, hiányzik az hogy érezzem hogy viszont szeret, de már röstellek neki megint erről beszélni...Kérlek adjatok tanácsot, mit tegyek? Barátnőm 13éves.


Egy 14éves srác.


2011. márc. 11. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:
A válasz nagyon egyszerű. Nem érett még meg egy fiú-lány szerelmi kapcsolatra. Szeret téged, mint barátot, jól érzi magát veled, de nem úgy gondol rád, ahogyan te szeretnéd. Nagy probléma nincsen. Beszéld meg vele. Legyetek szimpla barátok, aztán egyszer majd átfordul szerelemmé. Ha pedig nem, akkor is maradhattok barátok. (az én lányom is 13 éves, ezért vagyok ilyen okos :) :) )
2011. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Normálisan leírtad hogy mi a gond 14éves létedre.:) hiddel hogy ez a probléma még 21évesen is érinteni fog...eltelik 1-2-3hónap és már hiányzik a szenvedély...azt tedd amit Te jónak látsz szerintem! mert abból mindenképp tanulsz. Ha rosszul döntesz akkor tanulsz belőle és máskor megpróbálsz jobban dönteni. ha jól döntesz akkor pedig egyértelmű:)
2011. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!