Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy tenyleg megbanta?

Figyelt kérdés

13 evvel ez elott volt egy fiu akibe nagyon szerelmes voltam. 3 evig voltunk egyutt, eljegyzes is volt. Viszont mindig "zugott a harang" hogy csajozik. Kulfoldre keszultunk kimenni hogy megalapozzuk a jovonket, de o 1 hettel az indulas elott vissza mondta. Nem szakitani akart csak nem akart elindulni. Igazabol sosem beszeltuk meg hogy miert, mert en viszont vissza adtam neki a gyurut es el is jottem kulfoldre minden szalat megszakitva vele. Egy vilag omlott ossze bennem.

Aztan megtudtam hogy 3 honapra ra megis elindult o is, hogy megkeressen. E-maileket valtottunk parszor,de szemelyes talalkozastol elzarkoztam, mert nem biztam mar benne. Egy ido utan letiltottam a levelezesemrol. Nem jott tobb e-mail. Ennek 6 eve. aztan a napokban megtalaltam egy kozossegi oldalon es nem birtam a kivancsisagommal es irtam neki hogy hogy van? Nagyon meglepodott, de orult. Par altalanos tema utan feljott a dolog, hogy miert tiltottam le az e-mailemrol. Megirtam neki, hogy nagyon folkavart mindig ha rola hallottam es el akartam felejteni. Viszont az igazsag az, hogy ez sosem sikerult, inkabb csak elmenekultem elole. 10 eve nem lattuk egymast es most azt irja, hogy allitolag neki is alig mulik el ugy egy napja hogy ne goldolna ram es hogy mennyire elb..sztuk.

Tudom itt senki nem ismeri ezt az illetot, de lehet hogy tenyleg van ilyen?


2011. márc. 11. 03:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Amúgy te hagytad el, nem ő téged. Attól még ő szerethetett, és talán még most is.
2011. márc. 11. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne?

A NAGY SZERELMET, vagy a legjobb barátot SENKI nem felejti el, akkor sem, ha már nem élnek együtt.


_ Megkérdez7M hány évesek vagytok most?

_ Teljesen kitisztítottátok a képet azóta? Mindent megbeszéltetek, hogy akkor mi volt, mi történt?

_ Megbocsájtottál neki?



_ Hogy érzed? Nyitnál felé újból?

_ Azóta kinek hogyan alakult az élete? Házasságot kötött-e valamelyikőtök azóta?

_ Ha egyikőtök sem, úgy szeretnéd visszaszerezni őt? Ha igen, lenne is rá módod?


Üdv: EE

2011. márc. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ott a pont EE-mél csak ne írná azt,hogy "megkérdez7em?"Jaj nem lehet kiírni azt a hetet?:):)
2011. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
34N/35F evesek vagyunk most. Mikor ez tortent 20-on evesek voltunk. Mindent nem beszeltunk meg at, rengeteg dolog van. Szemelyesen meg azota sem talalkoztunk,mert o kozben visszament Mo-ra, de en meg azota is kulfoldon vagyok. En ferjhez mentem par eve es van egy kisfiam. neki van egy baratnoje par eve es egy kislanya. De mindkettonkben ott van a masik. Ugy veszem ki o nem szerelmes, de orul hogy van csaladja es velem szeretne leelni az eletet. Nekem sok problemam van a hazassagomban, de eldegelunk (lehet hogy csak a gyerek kot mar hozza? Pedig szerettem a ferjem, de olyan tavol vagyunk egymastol). En nagyon logikus gondolkodasu vagyok, o pedig erzelmi alapu, es egyaltalan nem tudunk problemakat veszekedes nelkul megoldani. Persze nem fogok elvalni es hazarohanni most ezert, de nagyon megdobbentett amiket ir az ex.
2011. márc. 11. 14:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a dolgot 20 évvel ez előtt rontottad el...még pedig ott, hogy annyira nem voltál képes, hogy megkérdezd: "Miért?" Nem, hogy egy kapcsolatot, de egy eljegyzést igy lezárni, hogy szó nélkül visszaadod a gyűrűt és meg sem beszélni a másikkal, hogy mi miért történik...Lehet, hogy megvolt a megfelelő indoka vagy csak megijedt és pont akkor hagytad faképnél, amikor a legnagyobb szüksége volt rád...Ennek ellenére utánad ment...ha ez nem bizonyit semmit, akkor mi? S te még akkor is játszottad a sértődötet, s letiltottad mindenhonnan. Szerintem, nem érdemel meg téged, ha boldog a barátnőjével és a gyerekével, akkor hagyd őt. Főleg akkor, ha nem vagy biztos a saját érzéseidben. Tönkre tehetsz, nem csak két családot, de ha felelőtlen vagy még nagyobb fájdalmat okozol neki azzal, hogy a saját kapcsolatotokat is...
2011. márc. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolso valaszolo. Ez a szakitas 10 eve tortent amikor mi 20-on evesek voltunk. Olvass figyelmesebben! nem kerdeztem meg tole hogy miert, mert ez mar az utolso csepp volt a poharban (a no ugyei mellett). Meg hogy en hagytam ot cserben? O maradt ott a megszokott kornyezetben es en mentem el kulfoldre tok egyedul. Ki hagyott kit cserben? Azert nem kerdeztem tole tobbet, mert tudom hogy ugysem tudott volna ra akkor nyomos indokot mondani (lehet hogy o sem tudta miert). Fiatalok voltunk es ne mondja azt nekem senki hogy minden ferfi vagy fiatal srac olyan nagyon konnyen szavakba tudja onteni a gondolatait. Termeszetesen nem fogom szetzuzni a csaladjat es nem fogom az enyemet sem foladni miatta. Csak az a furcsa hogy a par exem kozul miert pont ora gondolok vissza a legtobbet es o is viszont?
2011. márc. 13. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!