Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtenné mégegyszer, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtenné mégegyszer, vagy tényleg megbánta?

Figyelt kérdés

Két éve szakítottam a volt barátommal. Ő pesti, én vidéken élek, 120 km van köztünk. A szakítás oka az volt, hogy közölte, hogy megcsalt, szüneteltünk, közben én összejöttem egy másik sráccal (azóta vele is vége lett, de más okból), és így nem folytattuk a szünet végén sem. Ezután két éven át a mai napig hallgatom, hogy iszonyúan bánja, mióta velem vége lett, nem volt egy normális kapcsolata (csak egyéjszakások, még akivel sokáig bírta, azzal is csak egy hónapig sikerült), hiányzok neki, szeret, szeretne visszakapni.

Ez mind szép és jó. Mostanában arrafelé tart a dolog, hogy még hajlanék is rá. Illetve... Szívem szerint rohannék hozzá Pestre, vagy ültetném fel a vonatra most rögtön, hogy jöjjön le, mert mitagadás, nekem is nagyon hiányzik, és nagyon-nagyon jó volt vele anno. A barátnőim szerint is hülye vagyok, hogy nem megyek fel hozzá (különben is azt mondta, hogy fizeti a jegyemet, csak menjek :D)... De ha most újra találkoznánk, tuti, hogy onnantól aztán végképp menthetetlen lennék... És most így, hogy valamennyire még "józan"+ vagyok, előjön a gondolat, hogy oké, kezdjük újra, de ha megint megteszi? Ez ellen viszont szól valamennyire az is, hogy mennyit sír, néha szó szerint is (telefonból hallatszik), hogy hülye volt, bánja nagyon... és anno is, mikor megtette... 120 km-re van tőlem, megtehette volna, hogy nem mondja el, soha nem derült volna ki - mégis elmondta. Viszont eléggé link a gyerek, olyan tipikus rosszfiú... De akárhányszor találkoztam vele, egyszerűen éreztem, hogy őszinte hozzám - és ahogy egy haverjával utóbb beszétem, ő is azt kérdezte, hogy mit csináltam a Zsoltival, mert rám annyira másként néz, szinte olyan, mint egy felnőtt (17 éves, és mint mondtam már, minden balhéban benne van, nem valami nagy komolyság...).

Annyira össze vagyok zavarodva :S

Ha a szívemre hallgatok, akkor repülök hozzá, de ha az eszemre... :S

Ti mit tennétek a helyemben? :S Vagy mit tanácsoltok?


2010. jan. 5. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Két éven át ezt mondogatja? Húbazze, és még hogy én vagyok kitartó. :)
2010. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te már ezt eldöntötted.
2010. jan. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Irigylem a (leendő) pasit, én 2 hónapja küzdök egy lány visszaszerzéséért, és sokszor már azt mondtam hogy kész vége én nem bírom. Az általad leírtak alapján szerintem egyértelmű, hogy nem tenné meg még egyszer.
2010. jan. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tényleg megbánta különben nem teperne ennyire. De a megcsalás az megcsalás, bármikor megteheti megint. Na ezt én még akkor se tudnám megbocsátani egy pasinak, még akkor se ha szeretném. Valahogy nem menne és nem tudnék olyan szemmel ránézni, ahogy régebben.


Engedtem már vissza exet az életembe megint, bár a szakításunk oka nem a megcsalás volt, és jó a kapcsolatunk már 4 éve együtt vagyunk. Tehát ezzel azt akarom mondani, hogy jól is elsülhet a dolog, de az is lehet hogy nem. Te döntesz.

2010. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!