Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, vagy hallottatok már olyanról, hogy egy szakítás után a szakító fél megbánta a dolgot, és rájött, hogy hiányzik neki a másik?

Figyelt kérdés
Mi lett később belőle? Együtt vagytok, vagy vége lett később? Esetleg a másik már nem bocsátott meg?
2011. aug. 20. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem írt az egyik írt, hogy találkozhatnák, de akkor együtt laktam valakivel, és az ország másik végében. utóbbi illetővel én szakítottam, ő akarta tartani a kapcsolatot, én vele nem.
2011. aug. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem volt ilyen.1évig együtt voltunk,aztán valamiért szakított velem.Utána visszakönyörögte magát..én meg visszafogadtam.De kár volt,mert 2hónapmúlva megcsalt.
2011. aug. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Haveromék 1 hónap után szakítottak, aztán visszakönyörögte magát az illető.. Ezt még eljátszották párszor, de ezektől függetlenül 4 éve boldogokxD
2011. aug. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!