Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hódítsam meg újra és újra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg újra és újra?

Figyelt kérdés
Pasik! Figyeleeem! Azt akarom hogy az én barátom legyen a legeslegszerelmesebb pasi a világon és mellettem egy istennek érezze magát. 8 hónapja vagyunk együtt én folyton feleslegesen hisztizek..és ezért veszekszünk.. ki akarok lépni ebből és újra és újra megszeretném hódítani mint régen. Igazából értek ehezz :P de pár tanácsot kénék, hogy ti minek örülnétek a legjobban. ( Csak semmi perverz) Egy lelkes szerelmes csajszi :)
2011. márc. 9. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég,ha befejezed a hisztit.
2011. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele elmegy 2 hét múlva visszakönyörgi magát XD De addig ne tedd mással féltékenyé vagy ilyesmi mert azt hiszi ,hogy máris leváltottat aztán azért se megy vissza,

Vagy hagyd rá a hisztit XD

2011. márc. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te se hisztizz! Utálja mindenki azt szerintem ha nincs baj akkor is csinálnak neki.-Különösen ha az csinálja ezt akivel együtt tervezi az életét. Én már ott hagytalak volna helyébe az 1.után!:P
2011. márc. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
gyűlölöm a hisztis nőket...
2011. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Huan001 ***** válasza:

rómát akarod meghóditani? áá nekemse sikerült

mivel mire a magyar hadsereg mind a két hajóje elért oda addig....DIE unatkoztam sziasztok

2011. márc. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!