Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet egy kihűlőben lévő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy kihűlőben lévő kapcsolatot újra fellángoltatni? Hogyan hódítsam meg ÚJRA?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 16:41
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
ne haragudj, nem megbántani akarlak, de szerintem csak a töltött káposzta jó újramelegítve.
2010. jan. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem is azt kérdeztem, hogy hogy lehet felmelegíteni, hanem hogyan lehet fellángoltatni?! Szegényes a fantáziád. Sajnállak érte. Amúgy qrva nagy poén...
2010. jan. 3. 16:45
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is. Akármelyik fél miatt (vagy akár mindkettő miatt) is kezd kihűlni, az valószínű, hogy mindkettőtöknek másik pár után kell nézni.

Habár...

A kapcsolat kezdetére jellemző rózsaszín köd elmúlása is tűnhet a kapcsolat kihűlésének, pedig szerintem az mindig elmúlik, ettől még nem hűl ki feltétlenül. De lehet, hogy rosszul gondolom.

2010. jan. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7%
elsővagyok: fáj az igazság....
2010. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
és nem kell sajnálod, mert nagy fantáziám van,aminek köszönhetően az én szexszuális életem nem hűlt ki.
2010. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
16:56 ott a pont!xD Amúgy ha kihűlt keress mást nem lehetsz még olyan idős ne kösd le magad...
2010. jan. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nem az a megoldas hogy uj part kell keresni. Sok mindentol fugg pl.attol hogy miota vagytok egyutt, miert tavolodtatok el egymastol. Egy kapcsolatban mindig vannak hullamvolgyek.Sokat segit ha jobban oda figyelsz magadra, vasarolsz par uj ruhat, elmesz fodraszhoz stb. Tobb lesz az onbizalmad ha jol erzed magad a borodben masok is jobban vonzodnak hozzad. Kozos programok, nem kell minden kivansagat teljesitened.
2010. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az egyetlen valamire való válasz az utolsó!
2010. jan. 5. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!