Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hezitál? Hogyan hódítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hezitál? Hogyan hódítsam meg újra? Átver?

Figyelt kérdés
Volt anno egy nagy szerelmem. Kölcsönös, amolyan viharos, fergeteges, tehát fiatalok voltunk. Több éve újra felvettük a kapcsolatot, sokszor találkozunk nála, vagy nálam, de nem jutunk egyről a kettőre. Ölelkezünk, de semmi több. Én benne lennék 100%-ban, de Ő valahogy hezitál. Mindig megbeszéljük, hogy nekünk együtt kell lennünk, de hát mégsem vagyunk. Mindketten egyedülállóak vagyunk. Mi a jó fenét tegyek? Jöhet minden! 28/F
2010. márc. 8. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

-Fél,hogy megégeti magát,fél a kudarctól,csalódástól,

-Múltbéli rossz tapasztalatok,élmények befolyásolják,és azt gondolja,ezek most is bekövetkezhetnek,

-Lépne,de inkább várja,hogy Te lépj,Te fordítsd komolyra a dolgokat,

-Csak játszik,szórakozik Veled,elhúzza mézesmadzagot az orrod előtt,

-Szimplán félénk,

-Csalódott már Benned,vagy a kapcsolatotokban.


Te ismered Őt,dönts,melyik opció lehet a helyes.Innen messziről kegyetlen nehéz ezt megmondani.

2010. márc. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Uhh! Teljesen jó, pontos, amit írtál! Pontosan erre volt szükségem. Ezek valaszínűleg mind igaz válaszok! Nna! Kösz!
2010. márc. 8. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,de ezt így látatlanban csak megtippelni lehet,ezért írtam lehetséges okokat.Nem ismerem sem a lányt,sem Téged,nem tudni,miért,hogyan szakítottatok,ezért találgattam.
2010. márc. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kell bocsánatot kérned! Félreértesz! Tényleg jó, ahogy öszefoglaltad! Ez pont elég! Üdv.
2010. márc. 8. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!