Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzem/hódítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem/hódítsam vissza az exemet? Hogy tudnánk újra összejönni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 21:20
 1/3 gábor69 válasza:
Attól függ , miért szeretnéd visszahóditani . ( Tudod , csak a töltöttkáposzta jó újramelegítve ....) Próbálj meg olyan lenni megint , mint amikor összejöttetek , amikor beléd/megszeretett.
2010. nov. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy én is és ő is sokat változtunk. Egy buliban, mikor együtt voltunk táncoltunk, ekkora már külön voltunk, és ő mögöttem táncolt, közben a csípőmet fogta, aztán mikor hátrafordultam, hogy megcsókoljam, visszacsókolt. Később mondta, hogy Ő nem hűséges, jobbat érdemlek, meg, hogy nem bírna mellettem maradni...

Rá egy-két héttel ennek, meghívott bowlingzoni, amolyan dupla randi féleségre, 4-en mentünk volna... de ez sajnos elmaradt.

Aztán facebookon rendszeresen like-olja a képeimet. Múltkor egy alkalmazásnál ("Aki elsőnek like-olja, kiírom az üzenőfalára, hogy Örökké szeretni foglak") like-olt...

Viszont ritkán beszélünk... nagyon ritkán.


Írjak rá msn-en? Beszéljünk többet? És vajon ez jelenthet még egy kicsi tüzet felém, vagy csak bemesélem magamnak ? ://

2010. nov. 22. 15:14
 3/3 gábor69 válasza:
Attól tartok , hogy csak játszik Veled . Bár lehet , hogy szeret egy kicsit , különben nem lett volna őszinte , mikor közölte Veled : nem hűséges. De az is lehet , hogy szeretné , ha megint harcolnál érte . Azt kínálja fel a facebook-on , hogy gyözd le a többi rajongóját ... szerintem...
2010. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!