Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a fenét csinálok rosszul,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csinálok rosszul, min változtassak?

Figyelt kérdés

Szóval, 18 hónapja nincs komoly barátnőm, 18 hónappal ezelőtt 4 komoly kapcsolatom volt, átlagban mindegyik 2 évig tartott.

De 18 hónapja semmi sem jön össze, a tököm tele van vele, hogy minden lánytol csak azt hallom "olyan nagyon aranyos vagy" pfff újabban csak alkalmi kapcsolataim vannak, vannak lány-barátaim és hát időnként szexelünk is....de senki nem akar többet tőlem mint barátság....


Ha egy új lánnyal ismerkedek vagy akkor tőlük is csak azt kapom "nagyon aranyos vagy" és max 1-2 alkalomra jövünk össze csak d*gni.


De mindezek előtt 4 komoly kapcsolatom volt de most semmi....és a tököm tele van!


komoly kapcsolatra vágyom, de mit rontok el vagy miért nem akarnak tőlem többet?? 27/F


2011. márc. 9. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy ezt kell mondjam,de szerintem híred ment,hogy ezzel-azzal összefekszel és így veled nem is tudnak komolyat elképzelni.Én sem jönnék össze egy olyan fiúval,aki az alkalmi kapcsolatairól "híres".Kicsit óvatosabban kellene,hogy csináld a dolgokat,mármint olyan lányokkal eleve ne feküdj össze,akikről tudod,hogy úgyis kibeszélik mindenkinek később,hogy volt közöd hozzájuk:)
2011. márc. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó ez is benne lehet a pakliban de nem teljesen!


18 hónapja szétmentünk barátnőmmel, utána 1-2 hónappal próbáltam ismerkedni, de mindenkinek csak az "aranyos dejófej vagy barátnak kellettem" és ők voltak azok akik azt mondták "de szex az még lehet".


Az "aranyos vagy" szó meg már a faccomon jön ki....


És amikor megkérdezem, hogy szexnél nem e lehetne több mert, megkedveltem megszerettem, akkor az a válasz megint: "olyan aranyos vagy, és jó veled az ágyban, de nekünk egy komoly kapcsolat az nem menne"....

2011. márc. 9. 19:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd az ilyen kis ribancokat a fenébe.Olyan lányt keress,aki nem híve az alkalmi kapcsolatoknak és először magát a személyét próbáld kiismerni,ne azt,hogy milyen az ágyban:)

Az a baj,hoyg fordítva csinálod a dolgokat.Először kéne megismerned és utána ágyba bújni.

Ilyen lányoktól,akik simán bele mennek egy alkalmiba,ne várj többet.:)

Sok sikert!

2011. márc. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De ezaz , hogy én ismerkedni akarok, már rég túl vagyok az "egy éjszakás kalandjaimon" az nem kell már, ismerkedni probálok, beszélgetni , tökéletessé tenni a kommunikációt megismerni lelkileg agyilag stb, de ezt nem akarják....mert max haverok akarnak lenni, tökmindegy, hogy kinél probálkozom...


És nem discoban ismerkedek, hanem normális szórakozóhelyeken ahol normálisabbak az emberek, vagy boltban vagy áruházban vagy akárhol...de egyenlőre sehol senki normális...


Azért köszönöm a kommentedet, próbálkozok tovább...

2011. márc. 10. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!