Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit nem jól csinálok?!

Figyelt kérdés

Nem hiszem hogy a külsömmel van a baj,ha megtetszik egy lány és közeledem felé,általában nem kapok kosarat.Flörtöléssel eljutok a csókig vagy tovább,de aztán mikor oda jutok hogy nekem ő kell,akkor bizonytalanok késöbb pedig már visszautasítanak vmi kifogással ha kapcsolatot szeretnék.Volt akivel belementem h csak sex de többet akart és mikor úgy éreztem hogy mégsem olyan rossz vele és megér egy kapcsolatot egy idő után már nem kellettem neki,volt aki csak sexet akart de én többet és bármit csináltam akkor se jöttünk össze,volt aki 2 hónap után azt mondta túl jó vagyok neki...,de most találkoztam egy lánnyal,próbáltam megismerni kérdezgettem a kapcsolatairól,kb 1 éve ért véget egy 4 éves kapcsolata ami nagyon megviselte és fél a csalódástól,azóta nem volt senkije.Tudtára adtam hogy nekem tetszik és próbáltam kideriteni ő mit gondol rólam,szerinte ránézésre nagy csajozós lehetek és hogy lehet csak azért mentem rá mert ő volt az egyedüli lány ott ahol megismertem,késöbb sikerült bebizonyitani,hogy ez nem igy van,bár éreztem rajta hogy ő teljesen nem nyilik meg nekem,majd egy pár csók és sok beszélgetés után megkérdeztem,hogy szerinte hogy állunk most,szerinte járunk.Aztán még azon a napon történt egy félre értés,letámadott azzal hogy én mást is hülyitek és hogy hagyjuk mert ilyeneket nem akar érezni,innentől kezdve akármit csinálok már csak barátként tekint rám.Én nagyon érzelmes vagyok és ha valaki tetszik,én szerelmet várok azt hiszem ezzel ilyesztem el őket,de hát nem ez a vágyuk?hogy valaki odáig meg vissza legyen?egy régebbi barátnőmnek mondtam vmi szépet amit úgy is gondoltam és azt mondta ne játszd az érzelmest nem áll jól neked...nem vonzanak a csak sex és semmi más dolgok,nem szoktam hülyiteni,ha tetszik vki és én is neki őt igazán akarom.De most azt hiszik hogy csak ezt játszom?vagy túl gyorsan akarok szerelmet?nem értem...teljesen fatökűnek érzem magam.

Kicsit hosszú lett de remélem vki levonja belőle amint én nem látok.


2011. okt. 20. 02:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szoktam elolvasni ilyen hosszú kérdéseket, főleg nem ilyen későn, de most valamiért kivételt tettem, és még milyen jól. Furcsa mert totál ilyen szituban vagyok én is, persze a konkrét részletek mások. Ebben egyezünk:


"Nem hiszem hogy a külsömmel van a baj,ha megtetszik egy lány és közeledem felé,általában nem kapok kosarat.Flörtöléssel eljutok a csókig vagy tovább,de aztán mikor oda jutok hogy nekem ő kell,akkor bizonytalanok késöbb pedig már visszautasítanak vmi kifogással ha kapcsolatot szeretnék."


Saját tapasztalatom az, hogy a lányok megijednek attól ha komoly kapcsolatot akarsz. Persze mondják h erre vágynak, de sajnos amit mondanak és amit akarnak legtöbbször szöges ellentéte egymásnak. Sok csajtól hallom h nem akarnak hosszútávon kapcsolatot jó pasikkal, mert csak idegeskednének mellettük (féltékenység, nagyobb konkurencia más csajokkal). De lehetnek más okok is (anyagi). Bár ha tudnám a valódi okokat nem járnék én is hasonló cipőben, de első körben ez jutott eszembe. Pszichológiai fejtegetésekhez, PUA elemzésekhez, meg evolúciós magyarázatokhoz már fáradt vagyok, de ha eszembe jut még valami, írok. Üdv!

2011. okt. 20. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, én pont így vagyok vele. Mondjuk én régebben viszonylag nagy csajozós hírében álltam, de most is találkozom egy lánnyal, csókolózunk, eljutunk odáig, hogy lefekszünk egymással, többnyire még azon az estén, amikor megismertem, és én már azon a szinten vagyok, hogy nemet mondok nekik. Közlöm velük, hogy túl fontosak lettek ahhoz, hogy kihasználjam őket (már amelyikük iránt ezt érzem, aki iránt nem az néha kap egy éjszakát), ezután mondom, hogy szia, jó éjt, szól éreztem magam,remélem lesz folytatása a dolognak, és,ha te is szeretnéd, akkor keressük egymást.

Na ebből az szokott lenni, hogy nem keresnek, mert látják, hogy többet akarok annál, hogy megdugjam őket. Akikkel pedig tényleg csak szórakozom, azok mindig keresnek, és újra, meg újra találkozni akarnak...


De a legdurvább az előző barátnőm volt, akinek 2 hónap után mondtam, hogy szeretem, és fontos nekem, és ezért másnap dobott, mert megrémült a szeretlektől...

HIHETETLEN!

2011. okt. 20. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt vettem észre, hogy a mostani lányok többsége elbizonytalanodik, hogy ha a fiú nem teszi meg azt a bizonyos lépést (ha nem fekteti le). Azt hiszik, hogy akkor már nem is tetszik neked. És ez így totál ki van csavarodva. Mert a szex, a kapcsolat beteljesedése kellene hogy legyen és alapvetően a lányok/nők szerelemre és romantikára vágynak. Nem tudom, hogy a média, sugallja-e ezt, hogy menjenek bele könnyű kalandokba, érzelmek nélkül minél előbb, de amíg ez helyre nem rázódik addig a problémád sem oldódik meg.

Az én időmben (most már mondhatom ezt) én vártam ki, hogy a fiú megcsókoljon és vérig voltam sértve, hogyha az első randin akarta ezt..szóval sokat változott a világ.

Talán idősebb korosztályban kellene keresgélned, akik meg tudnák becsülni ezt a romantikus énedet is.

28/n

2011. okt. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami hogy nem tudják értékelni,de viszont azt hiszem nem ez a baj.Mintha amit elsőre gondolnak rólam megfogná őket,de ahogy megismernek csalódnak.Annyit megfigyeltem hogy elsőre a beszéd stílusom és a kinézetem jön be nekik,amiből laza macsó tipusnak itélnek,de amint érzelmeskedem azt hiszem elrontom ezt a képet.De nem értem hogy ez mért rontja el mért nem pedig plusz a szemükben?
2011. okt. 20. 14:23
 5/6 A kérdező kommentje:
ja de igen lehetne gondolni hogy tényleg a lányokkal van a baj...de azt hiszem aki 4 éves kapcsolat után 1 éve már egyedül van,gyönyörű még sem beképzelt,érett nő ként viselkedik,az nem csak kalandra vágyik,de még vele is így jártam.
2011. okt. 20. 14:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Van az a dolog, miszerint a nők először éreznek szerelmet, vagy azt, hogy tetszik nekik valaki, mint hogy le akarnának feküdni vele. A pasik meg első látásra eldntik-hogí tetszik-e nekik vagy sem. Ha igen, akkor már rögtön meg is csinálnák. Azután jönnének náluk az érzelmek (márha a csaj jó volt az ágyban). Ezért amelyik nő ezt hiszi, az azért is adja oda magát előbb, mert úgy gondolja, ha túl sokáig 'húzza az agyát' valakinek az már nem érné meg, és otthagyná.
2011. nov. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!