Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

A barátommal 5 hónapig együtt voltunk,de elég bunkón viselkedett velem..:S

Ezért szakítottunk..amit én kezdeményeztem.

Összebarátkoztam egy fiúval,aki most már közös barátunk(:

Ő is azt meséli,hogy nagyon megváltozott azóta..minden csak a szex körül forog..eddig pedig egy csendes,nyugodt fiú volt.Végül kiderült miket hazudgált össze a hátam mögött..:S

Olyan dolgokat,amik egyáltalán nem igazak sőt..és persze,hogy ő kezdeményezte a szakítást,mert már"meg volt" és "amúgy is" unt már..

-____-"

közben pedig semmi ilyesmi nem történt,de mint kiderült a barátjától..végig a szexre ment ki a játék..nem fogadta el,hogy nem szeretném még a dolgot..

Most jóban van egy csajjal,természetesen azzal akit a legjobban gyűlölök a világon..=(

puszikahh" és uuh" nameg a köldök piercing,intim piercing..minden játszik..fejre elég csúnya..testre hasonló hozzám,talán kicsit véknyabb.(:

Egy utolsó "cédaa".xDD

Lehet úgy hangzik mintha féltékenységből mondanám,de elképesztően idegesít,hogy a pofámba röhög ez az idióta kis álszent gyerek a pofámba..

A barátnőm azt mondta.hogy féltékeny vagyok rá..különben nem beszélnék így..és tényleg ez jár a fejemben..gyűlölöm mindkettőjüket.

A barátjának tetszem.Nagyon normális,rendes fiú,és nem is néz ki rosszul(:

De már vele is csak erről tudok beszélni..:(

Hogy tereljem el a figyelmem róla?:S

Az ex-16 a 'céda"-15

én 16 a "közös barát" pedig 18

előre is köszi.(:

kitti


2011. márc. 7. 20:53
 1/5 A kérdező kommentje:
-pofámba.bocsii.
2011. márc. 7. 20:54
 2/5 A kérdező kommentje:

mármint-az ex barátjának tetszem


és az új cédára vagyok"féltékeny"

bocsi csak siettem.:(

2011. márc. 7. 20:55
 3/5 A kérdező kommentje:

*exbarátnak haverja..nade gondolom értitek

XD

2011. márc. 7. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát Kitti... :D

Igaza van a barátnődnek. Az a büdös nagy helyzet, hogy te még mindig többet érzel a srác iránt. Jobb, ha bevallod magadnak, mert csak úgy tudod elfelejteni. Valószínűleg a gyereknek sem lehetsz közömbös abból ítélve, amit leírtál, pl. hogy direkt cukkol téged, és így tovább. Viszont nem érdemli meg, hogy miatta szenvedj.

Ha tényleg csak a szex miatt kellettél neki, és ekkora egy gyökér, hogy ilyeneket mond/tesz, akkor azt sem érdemli meg, hogy szóba állj egyáltalán vele. Hidd el, ha látja rajtad, hogy féltékennyé tud tenni, annál jobban fogja csinálni. Mosolyogva köszönj neki, tégy úgy, mintha egy távoli barát lenne, vagy egy ismerős, akinek a buszmegállóban köszönsz. ;)


És ha a barátja rendes, jófej srác, akkor csak engedd el magad, és élvezd az udvarlását. :D


Hidd el, egy hónap múlva már a nevét is elfelejted. :) Fel a fejjel, minden oké lesz! :)


17/f

2011. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen.(:
2011. márc. 8. 14:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!