Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri összejönni vele, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri összejönni vele, ezek ellenére is?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedem és nagyon szép, a belső tulajdosnágai rabúl ejtettek. Sajnos van egy betegsége, amitől nehezen hajlik a térde, futni nem tud és PL a szexben is akadályozza. Én nekem lételem a mozgás, a szex főleg, mert sokat mozgok és szeretem az olyan pózokat, ahol kiélhetem a mozgásom. Vannak pózok, amik nagy kedvenceim és ő pl nem tudja megcsinálni. Összességében sok dologról kéne lemondanom amit szeretek. Szerintetek megérné? nagyon megkedveltem és vegyesen érzek. 20/f
2011. márc. 6. 20:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

de nekem az eddigi kapcsolataim maga volt a pokol


Nem tudom milyen téren voltak rosszak a kapcsolataid..de ez áthidalható probléma.. ha a kölcsönös szeretet és tisztelet megvan/meglesz akkor ez az eü probléma nem állhat közétek..hiszen ő elfogadja, hogy te szeretsz futni_/sportolni( amit természetesen ezután is csinálhatsz a járás nem zárja ki) te pedig elfogadod, az ő "korlátait" és boldogok lesztek.


Aztán azt írod vannak pózok amik a nagy kedvenceid..tehát az exbarátnőkkel feltételezem csináltad( ha már a kedvenceid) még is valami miatt már nem vagy együtt az exxel/ exxekkel tehát nem a póz dologtól lesz hosszútávú és tartalmas kapcsolat a kapcsolat.


Ne szalaszd el a lányt..

2011. márc. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
74%

De ez milyen önzőség már? Hogy azt becsülöd benne, hogy ő máshogy áll hozzád? Ez nem is belső érték. Nem is a belső értékeit tiszteled, hanem önzően magadra gondolsz, hogy végre valaki rám néz és utána is törődik velem...


Ne járj vele. Nem őt tiszteled, csak az egódnak jót tesz, AMIT Ő TUD ADNI NEKED.


DE TE MIT TUDSZ ADNI NEKI?

2011. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
komolyan te ezek miatt képes lennél elszalasztani őt?sétálni tudtok,még ha rövid ideig is.ha hosszab sétát szeretnél ami neki megy akkor fogod magad meg egy rokonodat vagy haverodat vagy akárkit és sétálsz vele.a szex meg....hát erre mit mondjak.mindent meg lehet oldani h mindenkinek jó legyen.azta ilyet!!!!!
2011. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nemrég találkoztam egy lánnyal, akinek vmi hasonló betegsége van a lábával. Engem nem zavart volna, ő viszont nem akart velem összejönni, mert ronda vok. Erre mondják, h no comment.
2011. márc. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Csúnyán fogok fogalmazni, de pokol alatt azt értem, hogy minden ribanc volt, de ez a lány nem az!
2011. márc. 7. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!