Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megéri összejönni vele, ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri összejönni vele, ezek ellenére is?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel ismerkedem és nagyon szép, a belső tulajdosnágai rabúl ejtettek. Sajnos van egy betegsége, amitől nehezen hajlik a térde, futni nem tud és PL a szexben is akadályozza. Én nekem lételem a mozgás, a szex főleg, mert sokat mozgok és szeretem az olyan pózokat, ahol kiélhetem a mozgásom. Vannak pózok, amik nagy kedvenceim és ő pl nem tudja megcsinálni. Összességében sok dologról kéne lemondanom amit szeretek. Szerintetek megérné? nagyon megkedveltem és vegyesen érzek. 20/f
2011. márc. 6. 20:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

én nem jönnék össze vele.


21F

2011. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Én igen :P 25/F
2011. márc. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Tuti összejönnék vele.
2011. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21F
2011. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne. Hagyjad. Majd lesz egy másik fiú aki többre értékeli őt mint a saját vágyait és majd neki jó lesz barátnőnek. Mondjuk nem tudom neked hogy esne ha az ő helyében lennél..? De te tudod, szánalomból viszont ne légy vele!
2011. márc. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mozgás a lételemem, szeretek sétálni de hosszútávon ő nem tud. szexről beszéltem. szeretek még sportolni amit jó lenne vele de azt sem tud, viszont minden más mellette szól
2011. márc. 6. 20:32
 7/15 A kérdező kommentje:
A belsőre értem mert úgy kezel mint eddig egyik nő sem.
2011. márc. 6. 20:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: Ha szereted és fontos neked akkor összejössz vele

Ha nem szereted igazán akkor meg nem!


Döntsd el..ha fontos tudsz kompromisszumot kötni.

2011. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Pont az h nem tudok mert imádom, fontos és utálnám ha mással jönne össze, de nekem az eddigi kapcsolataim maga volt a pokol és a saját vágyaim sosem voltak előtérben és már vágyom rá.
2011. márc. 6. 20:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Válassz olyan pózt, ahol csak te mozogsz.
2011. márc. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!