Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most akkor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok,egyik haverom(aki nekem nagyon tetszik) meghívott egy bulibaa múlt héten ,majd nála aludtam. Igazából sokat ivott,és mint kiderült,semmire sem emlékszik. De az történt,hogy gyakran flörtölt velem(az ölében ültem,megfogta a kezem...) vele aludtam,magáhozz húzott,úgy aludtunk végig,és meg is csókolt. Szerintetek ez most mit jelent? csak az alkohol hatása,vagy netán tényleg bejövök neki csak valamiért nem mutataja ki?
2011. márc. 5. 19:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hááát azt mondják,ha alkoholos állapotban van vki akkor a legőszintébb...de hogy ebből mi igaz...a férfiak véleményét kell itt is kikérni:)
2011. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a válszt :) na éppen ez az,fiúk ,ti is írjatok !:D
2011. márc. 5. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg úgy, hogy nem részeg. Ha akkor is ugyanez van, akkor sima ügy. Menjetek el valahova, de ne inni, és derítsd ki. :) De ha nem vevő a talira mert xy, akkor meg felejtős.
2011. márc. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2.válaszoló,neked is köszi,lehet,hogy ez célravezető lenne,szerintem meg fogom próbálni :)

Azért még írjatok véleményt továbbra is,légyszi,főleg,ha valakinek tapasztalata van ilyenben :)

2011. márc. 5. 19:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyan részeget még nem láttam, hogy tudja mit csinál!XD Csak csinálja, hogy mit azt még ő se tudja, de csináljaXD
2011. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jó,de mondjuk rajta nem látszott ,hogy annyira részeg lenne(szóval nem voltak a szokásos "jelek"). szóval nem tudom,mennyire volt magánál.
2011. márc. 5. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:

1. Annyira matt részeg volt, hogy nem emlékszik semmire.

2. Kamuzik és ezzel takarózik, és így akar lerázni.


De mik a jelek? Nem dülöngél mindenki, nem kell hányni ahhoz hogy ilyen mattulás legyen, mindenkinél máshogy nyilvánul meg.

2011. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

amit eddig nem mert megtenni azt részegen megtette!

és mikor nem részeg fél kimutatni az érzéseit!

2011. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm,főleg az utolsó válaszolónak. egyébként mindenkinek ment a zöld kéz :)
2011. márc. 6. 19:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!