Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás ha nem szeretném, hogy a barátnőm járjon az exemmel?

Figyelt kérdés

Fél éve szakítottunk, nagyon szerettem, még most is valamit érzek iránta, de nagyon megbántott, így nem mennék vissza hozzá, csak szenvednék. Egy reményem van, hogy majd találok egy másik fiút, akit tőle is jobban fogok szeretni, mert eddig nekem ez lehetetlennek tünik.

Viszon az egyik legjobb barátnőm mindig róla beszél, milyen helyes, meg stb. annak ellenére, hogy tudja nekem ez a fájó pontom, az exem. Féltékeny vagyok, nem akarom, hogy bármikor is közelebb kerüljenek egymáshoz. Nem, nem vagyok önző, én végettem járjon akárkivel, de ne az én barátnőmmel, mert félek, a barátságunk menne rá.

Velem van a hiba?Vagy más is így van ezzel esetleg?


2009. febr. 18. 14:11
 1/8 A kérdező kommentje:
18 éves lány vagyok.
2009. febr. 18. 14:11
 2/8 A kérdező kommentje:
+ annyi, hogy a barátnőm az exem haverjával járt, és hát azt akarta vissza, de ő már járt majdnem az összes fiúval a bandából.
2009. febr. 18. 14:17
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Jogos, amit érzel, de ha összejön vele, akkor se szívd nagyon mellre, igen rosszul fog esni, elismerem, de ne csinálj belőle balhét.

Viszont neki is lehetne annyi esze, hogy ezt nem pont veled osztja meg.

Nem azért, mert nem bízna meg benned, sem azért, hogy titkoljon valamit, hanem azért, mert tudja, hogy neked mik vele a tapasztalataid, és tudja, hogy te mit érzel.

Próbálj meg vele erről beszélni, ha nem megy, akkor legalább kompromiszumot próbáljatok meg kötni.

Ha ez sem megy, akkor meg ne törődj vele, lesz még olyan ember, aki kiérdemli a barátságod.

És nincs veled semmi baj, mindenki így érezne, akinek van egy csöppnyi lelke, vagy hasonló szituba kerül, vagy aki igazán szerette a volt barátját:)

És fel a fejjel.

2009. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Volt egy pasim, akibe én nagyon bele voltam zúgva anno. Ez az egész végül barátsággá szelidül. A fiú falja a nőket, egyszerre 3-4 is van neki, folyamatosan csak róluk tud beszélni és a szexről, egy idő után már röhejes. :)

A barátnőmnek meséltem neki róla, hogy szinte minden csajt felszed, aki az útjába kerül stb stb (hogy mennyit hitt el ebből, azt nem tudom) Aztán persze bepróbálkozott a barátnőmnél is (nem ismerték még akkor egymást, később tudtam meg), persze a csaj elhajtotta, majd a "beazonosítás" után kijelentette, hogy nem tudja mit ettem azon a fazonom, mert neki nagyon nem jön be. Jó. Evvan. Más az ízlésünk.

Rá pár évre ismét bepróbálkozott, immáron sikeresen. Mire a csajszi megszerette volna (később persze tagadta már), addigra a fiú dobta.

És először "nem merte" elmondani a barátnőm, mert hogy én biztos kiakadok ezen. Én viszont tök jól szórakoztam a nagy románcon, mivel mindkettőt ismertem és nagyon nem egy súlycsoport a két ember. Hagyd rájuk, emiatt ne szakadjon meg a kapcsolat közted és a barátnőd között.

2009. febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megértem az érzéseidet, de túl sokat nem tehetsz. Ha tényleg szeretik egymást ne próbálj közéjük állni. Ha nem szereti a barátnőd, akkor nem szép tőle, hogy nem tartja tiszteletben az érzéseidet. Ha összejönnek biztos, hogy kihat majd a barátságotokra. Amíg együtt lesznek Ti kevesebbet fogtok találkozni a barátnőddel stb. Próbálj meg beszélni a barátnőddel! De ne "puffogj" és ne próbáld zsarolni, hogy vagy a fiú vagy Te!
2009. febr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretik egymást, ezt tudom, de azért még félek. Nem szeretem, ha pont ő áradozik az exemről előttem

Már rákérdeztem nála, és azt mondta, hogy soha nem tenné meg, mivel neki is szarul esne, ha én járnák, vagy tapadnák az ő exére.

2009. febr. 18. 14:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha igazi barátnőd lenne, nem csinálna ilyet, engem is kiborítana. Próbáld megbeszélni vele, de ha nem megy, nem tudsz mit tenni.Ebből kiderül mennyire a barátod. Én kerülném a társaságát, ha mégis megtenné.
2009. febr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazi barat soha nem hajt a te exedre, v. olyanra aki neked is tetszik.

Sajat tapasztalat, a fiuknal is tabu az exbaratno!!!!


xx

2009. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!