Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mit tegyek? (bővebben lent)


Van egy oszt társam, akibe bele vagyok esve. Lehet hogy csak én képzelem azt, de mintha alakulna köztünk valami.

Úgy köszönt el hogy majd suliban tali, puszi.

Tudom hülyén hangzik, de nekem sokat jelent.

Nagyon szeretem.

Mit lépjek?

Hogyan kezdeményezzek?

Mit tegyek? :$

14/F

Azért rakom ki megint, mert nem kapok rá választ.

Ha már valaki elolvassa, akkor igazán segíthetne is rajtam. Köszönöm mindenkinek!


2011. márc. 5. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, és kész, hívd e lvalahova, ha aranyos vagy, jó csaj vagy, biztos nem fog visszautasítani.
2011. márc. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta érzed ezt így?
2011. márc. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, és több mint 3 éve :S
2011. márc. 5. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Ha már tényleg 3 éve így érzed, akkor bizony az első válaszolónak kell, hogy igazat adjak, kivéve azt a dolgot, hogy lány vagy. :P

De szerintem ne állítsd kész tények elé. Csak hívd el valahová. Moziba, pizzázni, beszélgetni, sétálni, fagyizni (de azt nyáron, ha lehet, nehogy miattad legyen beteg :)), mekizni, vagy bárhová, amit ő is szeret és te is. Beszélgessetek, és aztán úgyis kiforrja magát a dolog, hidd el. Ha ő is ugyanúgy akarja, ahogyan te, akkor valószínűleg nem fog nemet mondani a meghívásodra, és érezni fogod, ha ettől a sulibantalipuszi-tól konkrétabb jelzéseket is küld feléd. Ha meg nem akarja, akkor vagy nem fogadja el a meghívást, vagy ha el is fogadja, akkor remélhetőleg meg fogja mondani, hogy ő nem akar tőled semmit.

2011. márc. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat!
2011. márc. 5. 16:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!