Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy oszt társam, akibe bele vagyok esve. Lehet hogy csak én képzelem azt, de mintha alakulna köztünk valami.

Úgy köszönt el hogy majd suliban tali, puszi.

Tudom hülyén hangzik, de nekem sokat jelent.

Nagyon szeretem.

Mit lépjek?

Hogyan kezdeményezzek?

Mit tegyek? :$

14/F


2011. márc. 5. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez még nem jelent semmit. Mondd el neki mit érzel iránta.

(ha 8.os vagy akkor úgyse fogtok egy osztályba járni, nincs mit veszítened ... )

2011. márc. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ha úgy reagál hogy csak barátok?

Hogy fogok utána a szemébe nézni?

2011. márc. 5. 15:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolai kamasz szerelem. :) Én is "szerelmes" voltam a fél iskolába általánosban. Ezt hamar kitudod deríteni. Hívd el moziba, vagy mekibe. Ha nemet mond, akkor nem jössz be neki. Ha belemegy, akkor lehet valami. Suli nem jó, sok ott az ember, barátnői zavaró tényezők. Légy férfi, legyél határozott, magabiztos. Állj oda, hívd el, mond el hogy szeretnéd jobban megismerni. És majd látod mi lesz. Ha nemet mond akkor hagyjad, majd jön más. Vagy majd ráébred, hogy van egy srác akinek bejön.
2011. márc. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem ez több.

Egy ideig csak megnéztem magamnak, utána kezdtemérezni iránta valamit.

Ebben az évben vettem észre, hogy belezúgtam:S

3 éve tetszik nekem, de idén valahogy mást érzek iránta.

2011. márc. 5. 16:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor tessék oda állni elé, és elhívni randizni. :) Te vagy a férfi, neked kell lépni. Neked kell elhívni, ő nem fog odamenni hozzád. Persze oda mehet, hisz ma már eléggé felcserélődtek a szerepek az udvarlásban, de legyél te aki kezdeményez. Szedd össze magad, hétfőn állj elé, kérdezd meg mit csinál a hétvégén, vagy valamelyik nap suli után. Mozi? Meki? Valami? Ha elutasít, akkor meg felejtős. Bár lehet még megkeres, hogy "gondolkoztam ismerkedjünk". Vagy ha belemegy, és előtte való nap mondja vissza, akkor: 1. Fél 2. Szórakozik. Vagy ha épp nem ér rá, akkor még lehet jó, de ha sorra lemondja mert xyz, akkor vagy nem mer tényleg, vagy csak játszadozik. De ne kopogtass zárt ajtón. Ha nyolcadikos vagy, akkor meg koncentrálj a középsulira, 3 hónap és vége a sulinak. Lesz időd még csajozni bőven, úgysem ő az igazi, szóval ne búslakodj, ha úgy alakul.
2011. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!