Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen hátrányai lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hátrányai lehetnek annak később, ha a férjem afrikai?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha jól megdönget, kettéhasadsz.
2011. márc. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

milyen szempontból?

jogi

vallási

kulturális

vagy egészségügyi hátrányokra gondolsz?

2011. márc. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bármilyen szempontból:)

Amúgy meg tévhit,hogy a feketéknek nagyobb.Az amerikai feketéknek tényleg méretesebb,de az afrikai feketéknek nem.

2011. márc. 5. 12:29
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
feka gyereket fogsz szülni. csak gratulálni tudok hozzá, az őseid büszkék lennének rád
2011. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az amerikai feketék az afrikai feketék leszármazottai. Tudod, a rabszolgák.... töri egyes.

Amúgy Magyarországon több hátránya lehet, mint egy nyugati országban. Vidéken még rosszabb.

Ez kultúrális, vagy kulturálatlansági kérdés.

2011. márc. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy leszármazottak.Ez miért mond ellent annak,amit mondtam?

Kötekedést kérlek kerüljük...

2011. márc. 5. 13:41
 7/7 misspoppyka ***** válasza:

Nem igazan ertem,mire is gondolsz.Egyetertek egy elottem szoloval,ez kulturaltsag,illetve kulturalatlansag kerdese,legalabbis Magyarorszagon.En magyar vagyok,jelenleg Angliaban elek,es bizony nagyon nagy kulonbseg van akozott,ahogy viselkednek az afrikaiakkal itt es otthon.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy Magyarorszag csak es kizarolag negativ,es itt Angliaban nincs rasszizmus,mert az nem igaz.De megis,egy napon se lehet emliteni.Ugyhogy ha nem foglalkozol azokkal,akik ebbol egyaltalan kerdest illetve problemat csinalnak,akkor igazabol semmilyen hatranyod nem lesz abbol,hogy afrikai ferjed van.Es gyonyoru felver gyermekeid lesznek,nekem is gyonyoru 14 eves felver fiam van (a csajokat mar most oda vannak erte,elore felek,mi lesz kesobb...),hiszen a legszebbek a felver gyerekek,bar tudjuk,hogy vannak,akik szerint az "oseid buszkek lesznek rad",veluk nem kell foglalkozni.Egyebkent miert is ne lennenek buszkek.Nalunk oltari botranyok voltak a fekete barataim miatt,meg nekik "nem kell barna unoka!",ahhoz kepest,amikor megszuletett a fiam,egybol o volt a "legedesebb,legszebb,legszeretnivalobb kisunoka".

Persze,mivel ok egy mas kulturabol jottek,biztosan lesznek kulonbozosegek,dehat ezeket kezelni kell,hiszen nem kell feltetlenul mas kulturabol jonni ahhoz,hogy kulonbozoek legyunk.Szoval csak hajra!

2012. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!