Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen előnyei és hátrányai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen előnyei és hátrányai lehetnek?

Figyelt kérdés
f/21 vagyok és eljutottam arra a pontra hogy összeköltözök barátnőmmel akivel 2 éve vagyunk együtt ö l/20. Milyen előnyei és hátrányai vannak az összeköltözésnek?
2011. máj. 26. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
mostantól le kell hajtanod a wc deszkát és nem hagyhatod széjjel a lakásban a koszos zoknit :S
2011. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy az előnye az, hogy mindig ott lesz veled a barátnőd! A hátránya pedig az, hogy mindig ott lesz veled a barátnőd!
2011. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolatotok, akkor ne filózz ezen. A hátrányok is előnnyé válnak, mert azokat közösen győzitek le és az erősíti a kapcsolatotokat.
2011. máj. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én láttam már a környezetemben jót és rosszat is. Egy barátnőm 1,5 évnyi járás után költözött a barátjához úgy, hogy ő akkor kezdte az egyetemet, a srác pedig diplomázott, és előtte csak hétvégenként találkoztak. Az elején nagyon jó volt nekik, viszont utána teljesen megszokottá vált a kapcsolatuk, ha együtt voltak, meg sem mondtam volna róluk, hogy szerelmespár, ha nem fogják egymás kezét... 1 évig éltek együtt, csak aztán a srác elment külföldre tanulni fél évet, és mikor hazajött, rájöttek, hogy már nincs meg a szerelem köztük (de már az út előtt se volt), és jobb, ha külön válnak, mert fiatalok még.

Ezzel ellentétben egy csomó olyan párt ismerek, akik összeköltöztek és csak még jobb lett a kapcsolatuk, azóta kiegyensúlyozottabbak, és ugyanúgy süt róluk a szerelem 1-15 évnyi együtt élés után is.

Mi szeptemberbe költözünk össze, addigra majdnem 4 éves lesz a kapcsolatunk. Én a fő előnyt abban látom, hogy minden nap láthatom majd a barátomat, és minden nap hozzábújva alhatok el, főzhetek neki, és sokkal több időnk lesz egymásra. A hátrányoktól nem félek, a hibáival együtt szeretem a páromat, és nem tudok olyan okot elképzelni, ami miatt összevesznék vele... Már azt is kijelentette, hogy mindig együtt takarítunk majd, mert nem hagyja, hogy csak én csináljam az összes házimunkát :D És már most is kölcsönösen támogatjuk egymást lelkileg, így erre jövőre még több esélyünk lesz :)

Szerintem ha igazán szeretitek egymást, akkor az összeköltözés megerősíti majd a kapcsolatotokat :)

20/L

2011. máj. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!