Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek 20 felett, tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 20 felett, tini barátnője van (16-17) éves. Annak milyen előnyei és hátrányai vannak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Hátrány szerintem az lehet, hogy nem azonos az életszakaszuk, egy 20 fölötti férfinek munkája van és ezd komolyodni, családot akar lassan, saját házat,szexuális életet, míg egy 16-17 éves lány tanul, előtte a fősuli (már ha tovább akar tanulni) még ki akarja magát tombolni, és nagyon sok esetbe szűz, és ha teszem azt nem az a könnyen adom magam fajta akkor a 20-onéves nem hiszem, hogy sokat várna rá, (hacsak nem szereti nagyon) hiszen vannak bizonyos igényei.


Előny, hát most erre mit mondjak...a szerelem nem korfüggő...

(egyébként: fiatal, ártatlan, olyan kis érintetlen még (már amelyik) , bevezetheted az élet dolgaiba )

2010. júl. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előny: fiatal(a nők "hamarabb öregednek"), még nem kiégett(ha nem tiniprosti), az első alkalom lehet meghatározó, így jobban fog ragaszkodni hozzád, tele van élettel és játékosabb....

Hátrány: nem biztos hogy készen áll egy komoly kapcsolatra, nem vágyik annyira a szexre, gyerekes tud lenni néha, felelőtlen, és félig az apja is leszel (ha nem túl értelmes).


Én is csak azt tudom mondani, hogy nem korfüggő a szerelem, ne ez alapján válogass. De 3-5 év korkülönbség annyira még nem is nagy.

2010. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom: Szóval 24 voltam, a lány 17. Már bánom. Előny, hogy fiatal, lelkes, forr a vére...na ez már inkább hátrány. Vége lett 2 hónap után mert neki még rengeteg pasi kellett, olyan volt, mint aki soha nem akarna jól lakni. Engem is megcsalt. Szóval egy fiatal lánynál a hátrány legingkább az, hogy előbb-utóbb előjön benne az, hogy még sok mindent ki akar próbálni. Másokkal is. Életre szóló kapcsolatra kicsi az esély, van olyan is persze, de általában szakítás lesz. Meg a srác egy idő után nagyon komolyan akarja a dolgokat, család ilyesmi, a lány meg fiatal, "élni" akar. Nagyon át kell gondolni.
2010. júl. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha az esetleges börtönbüntetést nem számoljuk előnynek számít a lelkesedése
2010. júl. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

16 voltam, amikor összejöttem a 22 éves barátommal. Még tanult, ahogy én is. Nem volt hátránya, csak a nagyszülők hisztiztek.

Azóta is együtt vagyunk, boldogan, nemrég szerzett munkát, én meg még tanulok, nagyszülők elfogadtak. :)

20/L

2010. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!