Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat egy osztálytársal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat egy osztálytársal? Mik az előnyei és mik a hátrányai?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon helyes, jófej, de nem merek nála kezdeményezni, mert félek hogyha összejönnék vele az osztályban meglenne a téma. Milyen hátrányai lennének a kapcsolatnak és milyen előnyei? Van itt olyan akinek az osztálytársával van kapcsolata? Ha igen írja le a tapasztalatait légyszi :)
2010. okt. 28. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem osztályból 8csajból már 4 megvolt....xD

Előnye az hogy mindennap látod és beszélhetsz vele,hátrányai:emiatt gyakrabban is összeveszhettek,igen téma lesz,ha szakítotok kellemetlen helyzet is lehet belőle bár nálunk továbbra is barátok maradtunk :)

2010. okt. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előny : nem fogtok egymásnak hiányozni hisz minden nap látjátok egymást..


Hátrány: Ahogy irtad, meg van a téma az osztályban, egy kapcsolatban ha öszinték vagytok egymással akkor lehet h elmondasz neki olyat is amit másnak nem... ha a kapcsolatotoknak vége lesz és esetleg csúnya vége lesz akkor megvan rá az esély h a te "titkaid" már nem titkok.

Mivel minden nap látjátok egymást hamar megfogjátok unni a kapcsolatot..


Nem érdemes osztálytárssal összejönni..

2010. okt. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 chris1910 válasza:

Én jártam már osztálytársammal..

Az előnyök azok kb. ezek.

Hátrány pedig ha nagyon szereted és elhagy, (mint ahogy ez velem megtörtént) nagyon rossz lesz minden nap látni. Tényleg nagyon nemjó..nagyon fáj, főleg ha még más pasija is lesz aki pl. abba a suliba jár.

2010. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előny: Nem nagyon van. "Mivel minden nap látjátok egymást nem fogtok egymásnak hiányozni." Én ezt is a hátrányhoz sorolnám, hamar megunjátok majd egymást. Erre majd valaki, biztos fogja írni, "de ha igazán szereted, akkor nem tudod megunni." De igen. Szükséges a másik hiányát érezni néha, így fogod még jobban szeretni. Egyébként más véleménye ne érdekeljen, de szerintem az előbb már elég indok ahhoz, hogy ne kezdj vele. Bár a tiltott mindig a legédesebb, szóval ez még inkább csak vonzani fog.
2010. okt. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
*előbbi
2010. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólókkal. Csak akkor vágj bele, ha komolyan gondolod és nem rövid távra tervezel.

Egyébként nálunk van egy pár, ők teljesen jól csinálták a dolgokat. Az első pár hónapban semmi nem látszott rajtuk, csak annyi, hogy sokat beszélgetnek. Tehát az intimebb részéből mi hála az égnek kimaradtunk és lehet, hogy pont ezért nem témáznak rajtuk. Volt olyan, hogy kétszer is szakítottak,egyszer sem vettem észre, pedig jó megfigyelő vagyok :)

Szerintem hajrá, de ne teregesd ki az osztály elé, közeli barát(ok) tudhatja/ák de másnak nem kell az orrára kötni.

2010. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig egyáltalán nem hátrány ha sokat vagy a másikkal...amíg nem voltatok benne ne ítélkezzetek. Nekem már több mint két éve működik a kapcsolatom az osztálytársammal:) És iszonyúan tud hiányozni ha már csak egy napig nem találkozunk:) Az osztályban nem volt téma..ha általános iskolás vagy lehet az lesz..de egy érettebb gimis osztályban nemhiszem..rajtunk már látták h valami alakul és mindenki nagyon örült mikor összejöttünk:) Hátránya max az h ha összeveszünk mindenki látja és kérdezgetnek..én viszont nem szeretem kimutatni ha valami rossz..de ha ez pl neked nem gond akkor nem nagyon tudok negatívumot mondani:)Pozitívum még h ha pl nekem kell délután tanulnom akkor neki is mert ugye mindketten együtt írunk dogát..nincs veszekedés abból h nemtudunk találkozni mert mindketten elfoglaltak vagyunk:) Jobb nem is lehetne mint osztálytárssal:) Ha biztos vagy benne hogy hosszútávú lesz akkor mindent bele mert ha szakítanátok annál biztos nincs rosszabb:/ 19/L
2010. okt. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!