Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet találni afrikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet találni afrikai származású férfit Budapesten?

Figyelt kérdés
Vannak -e ilyen társkereső oldalak?Ha van ötlet írjatok!
2010. júl. 20. 21:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kimész a Blahára, és elkezdesz egy fürt banánt lengetni.

(Jól informált forrásaim szerint a görögdinnye, és a KFC csirkeszárny is működik)

2010. júl. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy kedves Afrikai szomszédom:) kb 20éves
2010. júl. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem viccként tettem fel a kérdést!Az afrikai férfiak-nők mint ugyan olyan tulajdonságokkal rendelkeznek.Nem kell viccelődni azért mert ők más bőrben vannak.Több barátnőm van akiknek bejön ez a külső....
2010. júl. 20. 21:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Gratulálok... Nem vagyok kirekesztő, de FEHÉR VAGY, attól, mert nagyobbak a méretei, nem kell rögtön olyat is szerezned. Gondolj a jövőre, ha már most nincs ennyi eszed. Amúgy meg Keleti Pályaudvar.
2010. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Úgyan már!!!!

Mért lenne ribanc mert tetszenek neki a néger pasik!!!?

Kinek a pap kinek apapné nem igaz!?


De már a kommentesek közt is eléggé levannak maradva szegények..... 2010 írunk és még mindig azzal vagytok elfoglalva hogy úr Isten néger pasit akar.... ezt egy 70-80 éves öreg asszonytól elnézem de úgyan már fiataloktól........



Az egyik(barátnömnek) is most lett 3 hónapja néger pasija és nagyon megvannak!

Nem hülyébb mint egy fehér ember sőt itt közületek kedves kommentezök még ki is tűnik az intelligenciájával.


Kérdező!

Hát neked csak azt tudom mondani hogy ne menj a Balatonra banánnal és állatkert be sem:)

Keress a neten afrikai boltokat(Budapest) ott akad egy-kettő!

2010. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

itt most komolyan leribanzotok valakit az ízlése miatt?

és ti aggódtok azon, hogy másnak lesz alacsony IQ-jú gyereke?:D

2010. júl. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan egyvalaki ribancozta le a kérdezőt. Imádnivaló ahogy általánosítotok, mert azt ugye csak a színesekre nem szabad.
2010. júl. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ezzel most azt akarjátok mondani,hogy az afrikaiak jobbak az ágyban?csak azért érdekelne,mert én is afrikai lennék,habár XX kromoszómával rendelkező,vagyis nő:)
2010. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hogy jobbak-e vagy sem, azt döntse el aki volt már egyel (legalább)

Minden esetre elterjedt hogy nagyobb a farkuk, ezért hajlamosak leribancozni a "nem a méret a lényeg" típusú kérdések felől érkezők azt aki feketét akar magának.


Egyébként:

[link]

2010. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én simán néger vagyok, a testet leszámítva. Élem a jazztől a dancehallig a pezsgőset, művelem is, barnahangom van, és ha jól belegondolok a farkam is akkora, mint az iménti műanyag, bár valszleg csak akkor, mikor én nézem. Szal így ítéljünk külső alapján tesóak :)
2010. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!