Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz a közhiedelem? Hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a közhiedelem? Hogy egy nő nem dobja ki a barátját addig amíg nincs egy másik csávó?

Figyelt kérdés

Hasonlattal élve: "addig nem ugrik ki egy csónakból, amíg nincs egy másik csónak"

Kort és nemet is írjatok ha lehet!


2011. márc. 5. 09:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

10:49

Úgy belegabajodtál, mint sün a rágógumiba... :)

2011. márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

ez a hasonlat :)

nekem amúgy egyértelmű


ha szeretek valakit, de hiába "mászom rá", mindig is próbálok nyitni más srácok felé, mert látom, hogy nincs értelme, de akkor is ő kell

és ebből csak egy másik srác tud kirángatni

2011. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgokat mondtatok most....köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 5. 11:17
 14/16 anonim ***** válasza:
Általában tisztán látom, hogy melyik kapcsolat ér többet az egyedüllétnél. Eszerint döntök, hogy megyek vagy maradok.
2011. márc. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Részemről nem igaz. Szakítottam már azért, mert a srác féltékenységében a barátaimtól is elzárt, és azért is, mert egyszerűen nem éreztem jól magam az adott kapcsolatban. Egyik esetben sem menekültem más karjaiba.

Az én szememben szánalmas az efféle kapcsolatfüggés és döntésképtelenség.

20/l

2011. márc. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor szakítok, ha nem érzem jól magam egy kapcsolatban, vagy helyrehozhatatlan problémák merülnek fel, ehhez semmi köze másik férfihoz. Sose volt még olyan, hogy addig tapicskoltam volna egy szar kapcsolat állóvizében, míg nem jött valaki más. Ha szar az egész, akkor szakítok, nem fogom a saját meg a párom idejét vesztegetni, míg nem akad más és szerintem ez így korrekt.


25 N

2011. márc. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!