Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz a közhiedelem? Hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a közhiedelem? Hogy egy nő nem dobja ki a barátját addig amíg nincs egy másik csávó?

Figyelt kérdés

Hasonlattal élve: "addig nem ugrik ki egy csónakból, amíg nincs egy másik csónak"

Kort és nemet is írjatok ha lehet!


2011. márc. 5. 09:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen én így vagyok vele 23N
2011. márc. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, de több ilyesmit láttam a környezetemben, hogy a nők hamarabb találnak párra, ha nem is feltétlenül úgy mennek ki a kapcsolatból, hogy máris van másik. De ez persze nem törvényszerű, én fél éve nem találtam magának párt.


19/L

2011. márc. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

néha igaz...

de nem mindenki gondolkodik igy.

2011. márc. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, erre számítottam.
2011. márc. 5. 10:13
 5/16 anonim ***** válasza:

Ez személyiségtől függő dolog.

Van olyan nő, aki mint a majom, amelyik nem engedi el az egyik ágat, amíg nem fog egy másikat, úgy viselkedik.

Önállótlan típus az ilyen, aki jobban fél a magánytól, mint egy rossz kapcsolattól.

Más nők önállóak, és bármikor kilépnek egy kapcsolatból, ha az nem működik, nem tűrnek közben spekulálva, hogy mikor jön egy alkalmasabb jelölt.

Szerintem a második variáció a becsületesebb, komolyabb hozzáállás.

Nekem nem szimpatikus az "ameddig nincsen ló, addig jó a régi szamár is" hozzáállás.

Sajnos sok nőnek nem okoz gondot néhány hétig, hónapig hazudozni, és közben már várni egy újabb kapcsolatra.

Ez van.

Nem divat ma már becsületes, gerinces embernek lenni, akár férfi, akár nő valaki, mert van amikor a férfi megteszi ugyanezt.

2011. márc. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 szamóca. ***** válasza:

nekem független ettől. nem vagyok kapcsolatfüggő. ha az adott kapcsolatom rossz, otthagyom, kész. egyébként sem találom rémísztő dolognak az egyedüllétet, sőt, néha kell.

persze biztos van ilyen nő is, de magamon ezt még nem tapasztaltam... mondjuk egyébként sem tudnék addig ismerkedni szerintem ilyen szinten, céltudatosan férfiakkal amíg van párom...

2011. márc. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha nem bírom a kapcsolatunkat elviselni, ott hagyom, nem éri meg nekem a kín, és az idegesség.


Nem félek a magánytól, párt pedig nem keresek, valamiért mindig sorban állás van.


Összesen 3 párom volt/van, mielőtt vki furcsán nézne. egy két és fél éves, egy három hónapos, és egy mostani.


De ha tényleg nem megy tovább, akkor kilépek, nem huzom a másik agyát

2011. márc. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én akkor szállok ki ha nem érzem jól magam a kapcsolatban, függetlenül attól hogy van-e másik fiú vagy nincs.
2011. márc. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát, én nőként, akkor szakítok, ha valami megoldhatatlan gond van a kapcsolattal, vagy elmúlt a szerelem, nem azt nézem, hogy van-e már másik. Sőt! Nekem egy szakítás után KELL x idő egyedüllét.
2011. márc. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok

annyit megjegyeznék, abban az esetben igaz rám, ha szeretem a barátomat, de ő engem nem


ha nem szeretném, simán dobnám, nem kellene másik pasi sem a képbe, akkor is

2011. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!