Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem bírom tovább.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom tovább.

Figyelt kérdés

A barátom 1,5 hónapja szakított velem, de nem élőben közölte, hanem írt egy levelet. Meg sem beszéltük, nekem pedig őrülten hiányzik, hiszen még szerelmes vagyok belé.

Előtte is tudtam, hogy probléma van, de úgy tűnt, meg tudjuk oldani. Egy veszekedés miatt kiszeretett belőlem.


2011. márc. 4. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég nagy görény volt a pasid,hogy egy levélben közölte veled....szerintem meg aki igazán szeret az egy veszekedés miatt nem szerethet ki belőled...én is mindig ezzel bíztatom magam...:D
2011. márc. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát így jártál..nem tudok mit hozzáfűzni.Ha ekkora gyökér volt,h levélben szakított,akkor ennyit ért maga a srác!

Szerintem soha többé ne keresd őt sehogy(se telefon,se sms,se internet,sehogy.Ha látod az utcán eszedbe ne jusson odamenni hozzá és visszaköszönni meg főleg ne!).

2011. márc. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De első szerelem. Neki és nekem is... Borzasztó érzés, és annyira fáj az egész. Egyébként nagyon szeretett előtte, ez nem kétséges. Csak iszonyatosan megbántottam, és azután eltört benne valami. A veszekedés utáni nap nem volt már szerelmes. Adott 3 hetet, hogy próbáljuk újra, úgy tűnt, minden rendben is lett,hát mégsem.
2011. márc. 4. 16:56
 4/10 anonim ***** válasza:
ha első szerelem volt nagyon fiatal lehetsz és naív is, de ne magadat okold... elég nagy paraszt ha még csak annyira sem méltatott téged hogy megbeszélhessétek ezt a dologot. sőt ha már másfél hónapja még csak át sem gondolta/ meg sem bánta akkor sajnos reménytelen az úgy szerintem... tudom h k.. nehéz voltam ilyen helyzetben, de sajnos bele kell törődnöd próbálj meg mással foglalkozni, tölts több időt a barátaiddal/szüleiddel, mozdulj ki ergo tereld el a gondolataid más felé...
2011. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Találkozz vele s beszéld meg vele!!
2011. márc. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy letiltott msn-ről. És azt mondják, ha vissza akarom szerezni Őt, akkor nem kéne nyomulnom, és majd rájön, hogy hiányzok neki.(ha rájön)
2011. márc. 4. 18:30
 7/10 anonim ***** válasza:
figyelj ha szeretne és hiányoznál neki és újra akarná kezdeni akkor arra rájött volna szakítás után egy héttel.de ti már másfél hónapja külön vagytok és nem keres azóta sem.szerinted ez mire utal?
2011. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Elég durva..:S Levélben szakítani B*nkoság..:S Veszekedtetek és kiszeretett belőled..:S Ez is butaság..akkor nem szeretett eléggé ha ez miatt kiszeretett.
2011. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nos ha letiltott keresd fel személyesen!
2011. márc. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem meg ne keresd fel... ne aláztasd meg magad. ő úgy döntött hogy nem kér többet belőled és ezt közölte is és azóta sem hívott se nem keresett. ennél nyomósabb ok nem is kell ahhoz hogy felejtsd el. van 1000 pasi és még tök fiatal vagy. élvezd az életet!!
2011. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!