Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetnék egy fejtágítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék egy fejtágítást?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, mivel ez nem kérdés lesz, hanem kérés.

Rá is térnék a lényegre. 21 éves múltam, és illene most már találnom egy lányt, mivel eddig nem volt senkim. Egyszerűen annyira lusta vagy és ott kattog az agyamban, hogy leégetem magam, ha nem jönne össze a dolog meg ilyenek...

Valami biztatás jól esne, az sem baj, ha durván lecsesztek csak legyen hatása, mert így sohasem lesz senkim. Pedig már nagyon hiányzik.


Köszönöm.

21/F


2011. márc. 3. 17:45
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkor már tudjuk, hogy szimplán pszichológiai oka van. Ez könnyebbség, mintha kézzel fogható indokod is lenne (testi fogyatékosság, szellemi fogyatékosság, átlagtól erős eltérés külsőben), mert így tényleg csak egy lökés kell. Mivel egyszer úgyis bele fogsz vágni, mert nem bírod tovább, gondolkodj előre, és tedd meg most, MOST! :D Szerintem sokkal több sikerélményed lesz, mint pl. nekem, alapból hátránnyal indulok egy pasinál. Mégis volt is, lesz is :) Egy egyetemistától több logikát, racionalizmust várok :) 100%-ra veszem, hogy sokan boldogan állnának melletted.
2011. márc. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Te miért indulsz hátrányból?
2011. márc. 3. 19:13
 13/23 anonim ***** válasza:

Most sikerült zavarba hoznod :) De mivel anonim az oldal, egyenes választ adok :D


Korábban azért, mert volt egy anyajegy az arcomon, amit gyűlöltem - de érdekes módon a fiúk úgy viselkedtek, mintha ott sem lett volna.


Most pedig egyrészt ezért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__15983..

2011. márc. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Hát eddig nem vagyok előrébb. :(
2011. márc. 3. 20:31
 15/23 anonim ***** válasza:

Dehogynem. Mivel ilyen gondod nincs, sokkal előrébb vagy, mint például én. Mégis van merszem elkezdeni. (Jó, láthatod, hogy én is tartok valamitől, de az kézzel fogható dolog). Úgyhogy hajrá, mert tényleg 1. nincs vesztenivalód, 2. még csak tartanod sem kell egy komolyabb negatív élménytől. Ha motiváció kell, akkor kezd először interneten, ott csiszolgathatod, hogy hogyan viheted át a baráti beszélgetést komolyabb vizekre.

A való életben pedig flörtölhetnél. Ez önbizalmat ad, és megindít benned valamit - legalábbis motiválni biztosan fog, ha pozitív visszacsatolást kapsz. Ez a legkönnyebb, hiszen bármikor ki is szállhatsz belőle, nem muszáj egyből odamenned, csak egyfajta érdeklődés, hogy lám, érdeklem a nőket, és mosolyognak rám :)

2011. márc. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
A nők szoktak nézegetni engem, azzal sincs gond. Bár nem mosolyognak rám... Nem tudom, hogy miért.
2011. márc. 3. 21:27
 17/23 anonim ***** válasza:
De ha olyan lány nézeget téged, aki tetszik neked, rámosolyogsz áthatóan? Küldöd ezt a jelzést?
2011. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy küldöm a jelzéseket? :)

Nézem én is őt. Nem nagyon tudok mosolyogni idegenekre az a baj. Alapvetően amúgy is elég komor vagyok.

2011. márc. 3. 22:39
 19/23 anonim ***** válasza:
:DD Nyitni kell, honnan tudja a véleményed vagy a "bámulásod" okát, ha nem kommunikálod le a véleményed, a célod, a gondolataid? :) Szóval ezért nem kapsz sűrűn mosolyt :)
2011. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 koltt ***** válasza:
100%

Na ugy látom hogy ez pszichológiát kíván. A francia idegen légióban hajaztak a férfiak önérzetére, és dacára azzal a módszerrel hogy mikor már kidőltek a sorból leszarták őket a sárga földig, mire az alany annyira feldühödött hogy még nyugodtan meghalni sem hagyják, és felállt hogy akkor is megmutatom. Én is ezt fogom alkalmazni.


NA IDE FIGYELJ TE BABAP*CSŰ KIS SZAREVŐ, MOST FOGOD ÉS FELEMELED A VÁNNYADT S*GGEDET A KIB**ASZOTT FOTELBŐL, ÉS KITAKARODSZ A VÁROSBA CSAJOZNI. VAGY ANNYIRA HÚGYAGYÚ VAGY HOGY MÉG EGY KIB*SZOTT CSAJT SE BÍRSZ ÖSSZESZEDNI, APÁD HELYÉBE MÁR A TÖKÖMBE VÁGTAM VOLNA A KÉST. NA MI VAN NEHOGY EL KEZDJ SÍRNI ITT NEKEM SEGGARCÚ. HA F**SZ VAN A LÁBOD KÖZÖTT AKKOR MUTASD MEG HOGY NEM CSAK RECSKÁZÁSRA VALÓ. VAGY MI VAN, MÁR BEPENÉSZEDETT???? A SÍRÁS RÁM JÖN TŐLLED NYOMORÉK. SZEDD MÁR ÖSSZE MAGAD.


Remélem tudtam segíteni egy keveset ha szeretnél még akkor nyugodtan írj bármikor segítek :D

2011. márc. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!