Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetnék egy kis erőt tőletek?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék egy kis erőt tőletek?!

Figyelt kérdés
távkapcsolat és borzasztóan hiányzik, de messze van és nem tudom mikor találkozunk (min. 3 hónap múlva)...valami tanács, hogy mit tegyek ? máskor segít, ha olvasom a leveleit, de most már az se nagyon.... kérlek maradjunk erkölcsösek, köszi minden hasznos válaszért!!!
2010. dec. 17. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd fel.
2010. dec. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én 8 hónapig nem láttam,mert külföldön volt.Ráadásul se telefon,se internet nem volt..

Én avval foglaltam le magam,hogy tanultam,dolgoztam,ha kellett túlóráztam..Így esténként már olyan fáradt voltam,hogy bezuhantam az ágyba...

2010. dec. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Esetleg egy jó könyv? Én szeretek az ilyenekbe menekülni, az a könyv aminek a története leköt, teljesen elvisz egy másik világba, és így nem kattog az agyam! :)

Ha neked nem jön be, akkor egyszerűen igyekezz lekötni magadat mindig valamivel!

2010. dec. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyenkor csak az a megoldás, ha valóban vagy csak a munkába ölöd minden energiádat, vagy ennek hiányában megkeresel régi elfeledett barátokat, akikkel valahogy elütitek az időt. Én is távkapcsolatban élek, és utálom, hogy ennyit vagyok távol tőle. De valahogy el kell telnie az időnek.
2010. dec. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Értem.

Kérem lazuljon el... :-)

Figyelje a hangomat, most ééééérrrrrzi, hogy fokozatosan megnyugszik... :-)

Érrrrrrzzzzzzííííí, hogy a szampilááááái lassan lecsukódnak. :-)

Most érrrrrrrrrrrzzzzííí, hogy a feje tetejétől le, a gerince mellett végig árad az ERŐŐŐŐ.

Érrrrrrzíííííí, hogy megggggnyuxíííííííík, és átjárja a kozzzzzzmikus ERŐ...

Áttttyárjaaaaa a kozzzmikus ERŐ, és segg ííííít hogy elviselje a nehééééézsééégeket...

Ugye éééééérzi mááár??? XD :))))))

Küldhetünk együttérzést is, mert van nekünk raktáron nagy mennyiségben :-)

2010. dec. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltam hasonló helyzetben, nekem is nehéz volt. Nem tudtok msn-ezni, vagy telefonon beszélni? Talán ez egy időre ad egy kis energiát, hogy elviselt ezt a hosszú időt.
2010. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a tanácsot! segített az ellllazulás is, és a tippetek, h. lekössem magamat valamivel, így úgy döntöttem a gondolataimat elterelem tanulással,olvasással, sütéssel, takarítással. Köszönöm mindenkinek!
2010. dec. 19. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!