Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mától életmódot váltok....

Mától életmódot váltok. Kérhetnék tőletek tanácsokat, hogy mire ügyeljek?

Figyelt kérdés
Bár még szoptatok, úgy döntöttem, hogy elég a fölös kilókból és mától egészségesen fogok étkezni. Kérlek bátorítsatok, hogyha mindent betartok, sikerülni fog lefogynom. Nagyon sokat segítene, hogy tudjam, nem hiába csinálom. 89 kg/160cm vagyok.
2009. dec. 31. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Megnyugtatlak, nem hiába csinálod. Rengeteg feles van rajtad....
2009. dec. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy rengeteg van rajtam.
2009. dec. 31. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! először is szerintem nézd meg a konyhádat, vagy kérdezd meg magadtól: kell nekem a zsíros étel? szükségem van a gyoskajákra? ( persze egy kismamának nincs mindig szüksége ilyenekre, hogy kilok jöjjenek fel) egyél több zöldséget és húst( nem a disznókörömre gondolok :D) fehér csirkehúst, mellőzd a kenyeret és tésztaféléket, és a kruplit is, persze ehetsz, csak ne állandóan :) a nassolnivalókat tedd el, inkább egyél gyümölcsöt, ha kedved támad enni :) most van a narancsszezon :D és elkezdhetsz sportolni is, pl: Rubint réka 2009-es dvd-je, nagyon nehéz, de hatásos, de a sok séta is nagyon jó :)

Amúgy ne legyél elkeseredve a súlyod miatt, ha sportolsz, étrendet változtatsz és iszol egy kis zöld teát, akkor jövő ilyenkor már fitt anyuka leszel :) de szerintem most is egy szép keregded anyuka lehetsz :) csak mosolyogj! a kisugárzáson múlik minden :D

2009. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy szoptatás alatt nem lehet ilyen teákat inni, mert kihajtják a vizet. Régen szűz meg mályva teát ittam és az nagyon jó volt, de arra is rá van írva, hogy szoptatás alatt nem lehet. Nekem nem a táplálkozással van gondom végülis, mert nem szeretem a gyors kaját, kenyeret nem eszem meg tésztát sem, csak mozogni nincs időm meg kedvem. Azon nem tudom, hogy hogy változtassak. :(
2009. dec. 31. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám fél éves, én 85 kg és 165 cm vagyok, szóval hasonló alkat. Én is szeretnék változtatni, 1-2 ötletem már van: pl. nem teszek cukrot kávéba teába (méz vagy édesítő), este 6 után semmit sem eszek, odafigyelek a folyadékfogyasztásra (vízés zöld tea - kb. 2-2,5 liter). Egyelőre ennyi, de ki kell találnom még sok ilyen trükköt, mert már nem csak esztétikai, hanem eü-i okokból is szeretnék fogyni, a következő baba miatt. (100 kilósan szültem, a vérnyomásom rendetlenkedett...)

Holnaptól be akarom tartani ezeket a dolgokat!

Ja, és nem zabálom magam tele, mert olyankor is szoktam még enni, amikor már rég' jóllaktam... :(

2009. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
megint én vagyok az, a második, akkor a teákat szoptatás után, de próbálj meg sportolni , hidd el, nagyon jó érzés :) vagy táncolj, a tánc is fogyaszt :) én szurkolok neked :) ha eszedbejut csinálj felüléseket vagy kinyomásokat :) és sétálj jó sokat :) a zsír sokkal könnyebben átalakul izommá, tehát gyorsabban izmosodsz és és alakul a tested mint egy soványnak :) és ha a kisfiaf/lányod elkezd járni, na akkor jó sokat fogsz ugrálni :)
2009. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat! Hát mozgásban nincs hiány, mert már 14 hónapos a fiam, szóval szalad, csak hogy a mozgás, ha nem aerob, nem igazán fogyaszt. Én még nem vettem észre kg-ban semmi változást. A nap végére meg már olyan fáradt vagyok, hogy nem tudok belefogni a tornába.
2009. dec. 31. 11:19
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]

Sport + Diéta!

Hús + Zöldség és semmi szénhidrát,zsír meg szutyok kaják!

Esetleg diéta mellé vitamin.

2009. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!