Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetnék egy fejtágítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetnék egy fejtágítást?

Figyelt kérdés

Előre is elnézést kérek, mivel ez nem kérdés lesz, hanem kérés.

Rá is térnék a lényegre. 21 éves múltam, és illene most már találnom egy lányt, mivel eddig nem volt senkim. Egyszerűen annyira lusta vagy és ott kattog az agyamban, hogy leégetem magam, ha nem jönne össze a dolog meg ilyenek...

Valami biztatás jól esne, az sem baj, ha durván lecsesztek csak legyen hatása, mert így sohasem lesz senkim. Pedig már nagyon hiányzik.


Köszönöm.

21/F


2011. márc. 3. 17:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
menj oda a csajhoz és mond azt neki hogy szúrnám a fosódat
2011. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az ilyen "most azt hiszem, hogy k*rva vicces leszek" hsz-ekből nem kérek.
2011. márc. 3. 17:47
 3/23 anonim ***** válasza:

Neked sikerélményre van szükséged, mint minden embernek. Ezt pedig úgy tudod elérni, ha azt csinálod, amiben a legjobb vagy.

Ami pedig a párkapcsolatot illeti: próbáld meg az olyan lányokat leszólítani, akik nem annyira tetszenek neked, beszélgess el velük, s szép fokozatosan észre fogod venni, hogy egyre szebb lányokhoz is mersz majd közeledni.


De mindenekelőtt: tudd magadról, hogy képes vagy rá. Meg tudod csinálni, ennyi a trükk, hogy megcsináld.

2011. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Rendben. Mindened megvan, nem? Agy, amivel gondolkodsz, test, amivel dolgozol. Azaz, kívül is, belül is csak rajtad áll, hogy ki vagy, milyen vagy. Vagy lustálkodsz tovább, míg az élet szépen folyik melletted, melyben mások tesznek a boldogságért, vagy azon vagy, hogy minél értékesebb emberré válj, és ne záródj ki a folyamból.


Fogd magad, és állj neki felfedezni az életet, flejetsd el a falakat, szabály: éjfél előtt tilos belépni a lakásba. Ezt csináld egy darabig, és tágulni fog a fejed :D

Menj, és szerezz tapasztalatot saját magad az életről. Nincs TV, nincs semmi. És élet alatt nem csajokra gondolok. Hanem minden másra. Tudod, ha értéktelennek tartod magad, akkor nem az a következő lépés, hogy emiatt sajnálkozol, hanem hogy ideje belekezdeni valamibe.

Miből állmost az életed egyébként? Mit tanulsz, mit dolgozol... Mit teszel, ha szabad vagy, hogy használod ki... Törődsz egyáltalán magaddal?

2011. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 szamóca. ***** válasza:

ha mindig félsz osem fogsz élni. vegyél erőt magadon.

egyrészt ne lsutálkodj otthon. hagynád úgy leperegni az életed hogy otthon ülsz, mert meleg és biztonságos? állj fel, és menj. és ha meglátsz egy lányt aki tetszik, akkor menj oda hozzá. elhajt, leégsz. és? másnapra elfelejti a lány. és senki nem látott, senki nem hallott. te emlékezni fogsz rá még egy ideig, de mindenki más elfelejti. erre egy jó példám is van... bár nem csajozóspasizós, de mutatja mire gondolok. középsuli 10.ikben előadásunk volt. én is szerepeltem. szokásomhoz íven az első két percben keresztülestem saját lábamban, gondolhatod, az egész iskola rajtam röhögött. én még érettségi előtt pr nappal is úgy mentem be hogy jhaj biztos emlékeznek rá, mindenki rajtam röhög stb, akárhányszor eszembejutott rossz érzésem volt miatta nagyon... aztán msot nemrég találkoztam egy volt osztálytársammal és beszéltünk ilyen emlékekről, felhoztam neki. nem emlékezett rá:) visszagondolva senki sem. azóta nem agyalok ilyesmin...

ha elhajt csaj és sikerül bemagyaráznod magadnak hogy ze mennyire gáz meg ciki, akkor gondolj arra hogy annak a nőnek az életében nem játszottál akkora szeepet hogy emlékezzen erre. ha elajt egy nő akor számára te "egy srác a bárból" maradsz. és semmi ciki nincs benne. ha nem hajt el viszont megtalálhatod vele a bodlogságod:)

2011. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
Hát figyelj.. Én se voltam egy könnyű eset. Nem nagyon volt barátnőm eddig és elvesztettem a reményt, hogy valaha is lesz barátnőm. 6 hónappal ezelőtt elhatároztam, hogy lesz ami lesz addig küzdök ameddig nem cseppenek bele egy normális kapcsolatba. A baráti társaságomból 8 lánnyal kikezdtem, 3-mal kavargattam és a 8.-al összejöttem. Már 5 hónapja együtt vagyunk és úgy néz ki, hogy szétrobbantani nem lehet minket. Ez csak egy példa hogyha elszánt az ember akkor sok mindenre képes! Nekem is összejött! NEKED IS MENNI FOGY!!!
2011. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Előző voltam :)

Most hogy látják azok akik ejtettek, hogy milyen vagyok egy kapcsolatba, az össze megbánta, hogy nem jött össze velem amikor akartam. És ezt tőlük hallatom vissza! Nem csak pletykák voltak:)

2011. márc. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

A lustaság nem azt jelenti, hogy itthon ülnék.

Arra értettem, hogy kezdeményezni vagyok lusta. Egyébként a lányokkal el tudok beszélgetni, nincs azzal gond. A gond azzal van, hogy olyan szándékkal közeledjek feléjük, mint aki akar is valamit, nem csak haverságból.


Egyébként egyetemista vagyok.

2011. márc. 3. 18:30
 9/23 anonim ***** válasza:

Hol tanulsz?

Akkor taktikát kell módosítanom :D Reménytelen vagy. Dacolsz velem? :)

Volt nekem is égésem pasi előtt, de nem értem, miért olyan nagy tragédia. Nőnek égni szerintem cikibb, mint fordítva. És miért utasítanának vissza? Van valami reális oka? Van oka a félelmednek?

2011. márc. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Ez a baj, hogy nincs.

Emiatt utálom magam, gyenge vagyok, ha nőkhöz kell közeledni.

2011. márc. 3. 18:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!