Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikötöztem, de hogy kérhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikötöztem, de hogy kérhetnék bocsánatot?

Figyelt kérdés
A polgári foglalkozásom rendőr,és hát hazavittem a munkát : D meg akartam lepni a barátnömet ugy h ki is bilincseltem az ágyhoz,és úgy szeretkeztünk.Most azt nem részletezem mennyire iszonyatosan jó volt,talán életem egyik legjobbja.És láttam h ő is élvezi.Mindez hajnalba történt munka előtt.Ő elaludt úgy kibilincselve.Reggel nem csörgött az ébresztőm és késöbb ébredtem fel mint szoktam,rohantam de halkan persze h ő ne ébredjen fel,gyorsan felöltöztem és elindultam.A nagy rohanásba elfeledkeztem a barátnőmről.Aztán délben haza kellett szaladnom egy iratért és akkor láttam h a barátnöm még mindig ott volt kikötözve...A kulcsot persze sehol nem találtam,aztán egy óra keresés után végre meg lett,de h kérhetnék tőle bocsánatot?! Annyira hülyén érzem magam,szegény egész délelőtt étlen-szomjan ott volt,telefont semmit nem ért el h fel tudjon hívni : / szegény nagyon kiakadt h hogy felejthettem el,mivel tudnám kiengesztelni? köszönöm az ötleteket ..am 27f
2011. ápr. 9. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kamu. Ha nem, akkor nagyon büszke vagyok rendőreink szellemi képességeire.
2011. ápr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
:DDDDD
2011. ápr. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Én örülnék a legjobban ha nem történt volna meg.Mostanában rengeteg a stressz és ki ment a fejemből.Mégis mivel engesztelhetném ki :/ ?
2011. ápr. 9. 16:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy!Szegény:S!Ha a helyébtye lennék sokat kéne kuncsorognod!Szerintem rendezz vmi gyertyafényes vacsit!Veszel vmi ajándékot,főzől vmi finom kaját gyergyafény!Ezzel sztem biztos célt érsz!17/l
2011. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen gondoltam arra is,meg szerintetek mondjuk wellness hétvégének örülne? A vacsi mellé persze,majd még kitalálok vmit.köszi
2011. ápr. 9. 16:28
 6/11 anonim ***** válasza:

szerintem szó szerint most nyald ki a fenekét.. de tényleg.. és ezerszer mondd el neki, hogy mennyire szereted meg ilyesmi...


már ha nem kamu :)

2011. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kamu akkor semmi, ha nem kamu, akkor látszik h rendőr vagy...


"Rendőrnek azok mennek, akik minden másra alkalmatlanok." - Dr. Perecsik Károly

2011. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Gondolom veletek még sosem volt h elfelejtettetek valamit..
2011. ápr. 9. 16:39
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem vicces, pár hét múlva majd ti is nevetve mesélitek ezt a sztorit.:)


Ha ilyen jellegű dolgot játszol, akkor mindig legyen közel az eszköz amivel ki lehet szabadítani. Kötélnél kés, bilincsnél kulcs. (BDSM balesetvédelem, alapfok.) Szex előtt nem kell biztonsági rendszabályok foglalkozást tartani, de azért fel kell készülni arra, hogy a partner mondjuk pánikba esik, megsérül, stb... és akkor nem érsz rá keresgélni, reagálni kell - ez a te feladatod. Itt is jól jött volna.


Amúgy engedd meg neki, hogy kibilincseljen egy délutánra, és utána azt tegyen veled amit akar.:)

2011. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
És akkor csodálkoznak a rendőrök,hogy miért van az a sok rendőrvicc... :D:D
2011. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!