Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kikötöztem, de hogy kérhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikötöztem, de hogy kérhetnék bocsánatot?

Figyelt kérdés
A polgári foglalkozásom rendőr,és hát hazavittem a munkát : D meg akartam lepni a barátnömet ugy h ki is bilincseltem az ágyhoz,és úgy szeretkeztünk.Most azt nem részletezem mennyire iszonyatosan jó volt,talán életem egyik legjobbja.És láttam h ő is élvezi.Mindez hajnalba történt munka előtt.Ő elaludt úgy kibilincselve.Reggel nem csörgött az ébresztőm és késöbb ébredtem fel mint szoktam,rohantam de halkan persze h ő ne ébredjen fel,gyorsan felöltöztem és elindultam.A nagy rohanásba elfeledkeztem a barátnőmről.Aztán délben haza kellett szaladnom egy iratért és akkor láttam h a barátnöm még mindig ott volt kikötözve...A kulcsot persze sehol nem találtam,aztán egy óra keresés után végre meg lett,de h kérhetnék tőle bocsánatot?! Annyira hülyén érzem magam,szegény egész délelőtt étlen-szomjan ott volt,telefont semmit nem ért el h fel tudjon hívni : / szegény nagyon kiakadt h hogy felejthettem el,mivel tudnám kiengesztelni? köszönöm az ötleteket ..am 27f
2011. ápr. 9. 16:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szegény barátnőd. a vacsi jó 5let, és őszintén mondd el neki hogy nagyon sajnálod meg ilyenek. ha szeret megért. és rendőr vagy. jó. ha nem lennének rendőrök már e föld se lenne. fél percen belül pusztulna ki az emberiség. ha nem lennének rendőrök mindenki megtehetne mindenkit. aki leszólja a rendőröket gondolt már arra hogy ha nem lenne ember aki őrzi a kis álmát, akkor 2 perc alatt kötné ki vlami banda és rabolná ki? esetleg még meg is késelné vagy ilyenek. Köszönetet kéne mondanunk nem pedig leszólni őket. jó vannak buták de nem ez a többség. ÉÉS minden szakmában vannak nagyon buta emberek. csak a rendőrök állnak a célkeresztben. (azért máskor majd ne felejtsd el a barátnődet) remélem aki leszólt téged, az a lakáskulcsát felejti el magával vinni valahova, és kint csövezik majd egy egész nap, míg valaki kinyitja az ajtóját. akkor majd átgondolja hogy bárki elfelejthet dolgokat, és ő sem olyan tökéletes. (bocs hogy ilyen hosszú lett )
2011. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!