Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam :S (mind 2 őt szeretem)?

Figyelt kérdés

azért kérdem hátha kívül álló jobban látja mint én

24/n leszek nemsokára



1: vele nagyon jó együtt tölteni az időt.foglalkozik velem. látom h szeret nagyon aranyos kedves olyan édes szeretni való.. sokat ölelkezünk mert jóba vagyunk elégé lehet érezni h odavan értem és bármit megtenne volt már h kisírta magát nekem. (szex-ről még szó se volt, csókról se)

18 éves (diák)


2 vele is minden jó de keveset foglalkozik velem mindig csak szexelni akar ő most egyébként a barátom

5 hónapja vagyok vele .elég jó vele a szex. de úgy mint férj nem tudnám elképzelni bár szeretem de tanácstalan vagyok

25/f dolgozik


2011. márc. 3. 11:23
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
félek h szegény fiúból olyan érzelmi kitörést fog kihozni ez az egész hogy nem fogom tudni megnyugtatni .. tuti biztos vagyok benne h sírni fog ha elmondom neki.. h adok neki 1 esélyt.. úgy féltem szegényt..
2011. márc. 3. 23:46
 32/36 anonim ***** válasza:
Tipikusan nem két érett fél kapcsolatára utal, amit legutóbb írtál. Te is gyerekként kezeled őt. Miért kéne attól félned, hogy sírni fog? Először is: nagy fiú már, 18 éves, csak nem sír mindenért. Másodszor: ha meg mégis, akkor se lesz semmi baj, sír egyet, oszt' kész, nem kisgyerek, hogy anyukának fel kelljen venni és álomba ringatni, ha sírni kezd... Ne sajnálatból adj neki esélyt, hanem mert el tudod hinni, hogy ő lesz a megfelelő pár számodra, akivel az életedet hosszú távon boldogan megosztanád, és aki felé teljesen elköteleződnél. Sajnálatból kapcsolatot kezdeni mazochizmus.
2011. márc. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
* Ha nem tudsz dönteni 2 ember között. Kérdezed meg magadtól hogy kinek mondanád azt hogy: Hiányozni fogsz! és kinek azt hogy: Könyörgöm ne menj el!* és szerintem meglesz a válasz:)
2011. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
a fiatalabbnak tudnám mondani ...
2011. márc. 4. 17:52
 35/36 anonim ***** válasza:
akkor szerintem tudod hogy kit válassz:)
2011. márc. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
"Nem az az igaz szerelem, akivel együtt tudsz élni..hanem aki nélkül nem tudsz élni."
2011. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!