Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem mind a 2őt. Melyiket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem mind a 2őt. Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

van 1fiú akivel "legjobb barátok " vagyunk demind2en tudjuk hogy nem vagyunk egymásnak közömbösek.Mondjuk nem nagyon helyes de én nagyon szeretem őt..És már sokan mondták hogy összeillünk..És ő is máshogy szeret engem..

Viszont van egy "pasim" akivel már nemis tudom hogy hogy vagyunk.. DE őt is szeretem ő viszont helyes..de mégis vele nemtudom úgy elengedni magam mint a másikkal..Vele minden olyan könnyű mindent elmerek neki mondani..Sokmindent átéltünk együtt..Kézen fogva jártunk az utcán még nemjártam a pasimmal.NEm smároltam még vele de úgyéreztem egyszer kétszer mintha leakarna smárolni.

Van egy barna folt az első fogán ez ne gátoljon engem?? Segítség ♥♥x♥♥ 14éves vagyok


2009. jún. 22. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
ez gáz, ennyire nem tudsz valamit eldönteni, hogy melyikkel kezdj... hülye p*csa vagy!
2009. jún. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
temeg 1 bunkó p.csa Ilyenekre nem vagyok kíváncsi..Igenis nem tudom eldönteni sajnálom :((
2009. jún. 22. 15:58
 3/7 A kérdező kommentje:
neharagudj :(
2009. jún. 22. 16:00
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el h melyik tudná azt megadni amire szükséged van!

gondolj bele h ha a mostani pasidat kidobnád akor a másikban is megtalálnád-e azokat a tulajdonságokat amiért szereted!

mert ha nincs meg az újban akor felesleges az újat választani!

a mostanival tartsatok egy kis szünetet ( NEM SZAKÍTÁS!!) vagy csináljatok új dolgokat -- csak h át tudd gondolni az érzéseidet!


és döntsd el h melyik szeret jobban, melyiknek érsz többet és h ki törődne veled jobban!


16/L

2009. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát biztoshogy a "másiknak" vagyok fontosabb szerintem... nem a (pasimnak) Még azt szeretném hogy zavarjon e engem a smárolásban hogy olyan folt van a fogán ?? :S
2009. jún. 22. 16:04
 6/7 anonim ***** válasza:

előző válaszoló vagyok

hát ha igazán szereted akor ez nem lehet akadály..

őszintén megvallva. engem zavarna.. bár.. annyira nem..

talán egy idő után meg fogod szokni :D legalábbis remélem :)

ha úgy gondolod, hogy az új jobban szeretne és a régi kapcsolatod már fáradt akor mindenképpen válts! de beszéld át a pasiddal.. jó tisztázni az érzésekete. lehet h csak fel kell rázni egy kicsit, lehet h csak elkényelmesedett

vagy soha nem érezted h nagyon szeretett volna?

2009. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát de éreztem de már nemnagyon érzem..sőt nagyon nem..DE attól félek hogy esetleg ha járnék vele akkor már nemtudom..de kcsit zavarban lennénk és nenmmernénk annyira egymáshoz viszonyulni..tudom hülye vagyok..DE szerintem így lenne..szerintem befejezzük ezt az egészet a pasimal..és elkezdek gondolkodni amásikon mert őt nagyon szeretem..CSAK NEM MEREK BELEVÁGNI :(
2009. jún. 22. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!