Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam :S (mind 2 őt szeretem)?

Figyelt kérdés

azért kérdem hátha kívül álló jobban látja mint én

24/n leszek nemsokára



1: vele nagyon jó együtt tölteni az időt.foglalkozik velem. látom h szeret nagyon aranyos kedves olyan édes szeretni való.. sokat ölelkezünk mert jóba vagyunk elégé lehet érezni h odavan értem és bármit megtenne volt már h kisírta magát nekem. (szex-ről még szó se volt, csókról se)

18 éves (diák)


2 vele is minden jó de keveset foglalkozik velem mindig csak szexelni akar ő most egyébként a barátom

5 hónapja vagyok vele .elég jó vele a szex. de úgy mint férj nem tudnám elképzelni bár szeretem de tanácstalan vagyok

25/f dolgozik


2011. márc. 3. 11:23
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
ez igaz csak nincsenek jóba... rossz a viszonyuk meg stb nem igazán foglalkozik vele az anyja ..
2011. márc. 3. 12:47
 22/36 anonim ***** válasza:
Óóó, már hogyne látna anyát egy idősebb lányban egy 18 éves fiú!!! Pláne ha nincsenek jóban az igazi anyjával! Én is így voltam az első kapcsolatomban, 2 év után jöttem rá, miért vonzódom egy amúgy nem túl extra, valóban anyucis lányhoz.
2011. márc. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Egyik fiút se válaszd!


A barátod valószínűleg csak kihasznál amíg elvan veled addig ok utána meg lelép egy másik lánnyal...vagy el akar venni feleségül te kikosarazod és áll majd a bál.

A 18 éves diák pedig plátóian rajong érted, de hosszútávon nem fog működni, még most nagyon romantikus és rajongásig imád téged, de kitudja mi lenne 1 év múlva.


Keress egy harmadikat aki megbecsül mind testileg(szex) mind lelkileg( odafigyelés) és nem csak az egyikre koncentrál.


28/F

2011. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

hát ezen még gondolkodom... .

de nem éri meg 1 esélyt adni a fiatalabb fiúnak ?

2011. márc. 3. 14:54
 25/36 anonim ***** válasza:
Megéri-e? Most erre mit mondjuk? Az a dolog "éri meg", amiből többet kapsz vissza, mint amit belefektetsz. Amit belefektetsz, az mindenek előtt az időd. Amit visszakapsz, arról neked kell látnod, hogy az-e, amit keresel. Ha igen, akkor megéri, ha nem, akkor nem. Azt kell tudnod, mit keresel, mire vágysz.
2011. márc. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
szeretetre és gyengédségre vágyom nagyon...
2011. márc. 3. 15:27
 27/36 anonim ***** válasza:
De egy társ nem csak szeretet és gyengédség... Nem lesz senki olyan, aki odamegy hozzád és csak szeretni fog és csak gyengéd lesz, és csak te leszel a központban, csak veled fog foglalkozni... Egy ember ennél összetettebb, ezért egy kapcsolat nem annyiból áll, hogy valaki szeret és gyengéd veled. Ahhoz neked is kell ám adnod, el kell fogadnod egy egész embert! Ezért várj még sokat.
2011. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

örülök a kérdésnek!

én most jöttem össze egy 20 éves fiúval,én 25 éves csaj vagyok...

nagyon gyengéd és kedves,pont ilyenre vágytam,de nekem is vannak fenntartásaim a jövővel kapcsolatban...

most ott tartok,hogy nem tervezek előre,csak élvezem amíg együtt vagyunk:)

Szóval sztem adj esélyt a 18 évesnek,fiatal vagy még,10 év múlva is ráérsz/ráérünk férjet,apát találni magunknak!:))

2011. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
hát megpróbálok adni neki esélyt.. lehet h vele még jobb is lenne a szex.. meg minden mert szeret is.. é nem csak arra kellek neki
2011. márc. 3. 17:54
 30/36 anonim ***** válasza:
én 27 éves vagyok,vagyis leszek,és egy 21 éves pasi a barátom.és tökéletes minden.kedves,gyengéd,figyelmes,és komoly a korához képest.és mivel nekem már az előző kapcsolatomból van egy kisbabám,így ezen sem kell agyalnom h mi lesz a jövőnkkel.én a helyedben a fiatalabbat választanám,ha ő kedvesebb ,meg figyelmesebb is.
2011. márc. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!