Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam :S (mind 2 őt szeretem)?

Figyelt kérdés

azért kérdem hátha kívül álló jobban látja mint én

24/n leszek nemsokára



1: vele nagyon jó együtt tölteni az időt.foglalkozik velem. látom h szeret nagyon aranyos kedves olyan édes szeretni való.. sokat ölelkezünk mert jóba vagyunk elégé lehet érezni h odavan értem és bármit megtenne volt már h kisírta magát nekem. (szex-ről még szó se volt, csókról se)

18 éves (diák)


2 vele is minden jó de keveset foglalkozik velem mindig csak szexelni akar ő most egyébként a barátom

5 hónapja vagyok vele .elég jó vele a szex. de úgy mint férj nem tudnám elképzelni bár szeretem de tanácstalan vagyok

25/f dolgozik


2011. márc. 3. 11:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
De igen beszéltünk a babáról,és szeretnénk még ebben az évben.Persze a házasság is szóba kerűlt.Én bátran kimerem jelenteni,hogy megtaláltam azt a férfit aki megálmodtam magamnak.És nem számít,hogy fiatalabb!!!!:-)))
2011. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
44%

Figyelj! Ne hülyítsd eggyiket se. Mi az hogy mindkettőt szereted?!

Ribanc vagy, lásd be!

Ha én lennék v.melyik srác helyében széjjel ütnélek. Remélem rájön mindkettő, hogy mekkora kis k*rva vagy, hogy több irányba is sállik a p*nád!

2011. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
utolsó te hülye vagy... direkt leírtam csak a barátommal feküdtem le a fiatalabbal nem .. mért lennék már k*rva ?
2011. márc. 3. 11:57
 14/36 anonim ***** válasza:
11:53-as Magadból indulsz ki,magadról beszélsz,igaz??????????
2011. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
ha lefeküdtem volna sőt ha lett volna csók köztünk a fiatalabbal akkor mondhatnád h ribanc vagyok.. de igy szerintem nem vagyok az
2011. márc. 3. 12:01
 16/36 anonim ***** válasza:
Szerintem veled valami gáz van, egyszerre nem tudod ugyanúgy szeretni mindkettőt. Az lehet, hogy az egyiket úgy szereted, hogy jó vele lelkizni, meg jó babusgatni, a másikkal meg jó a szex, meg mégis csak férfi(bb) van melletted. De ebben az esetben egyiket se szereted igazán... Ott kéne hagynod mindkettőt, hogy találj egy normális 3.-at.
2011. márc. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
nem értem mért kéne őket otthagynom ha nem is ugyan úgy mind 2 őt szeretem.. nem értem mért kéne egy 3 madik idegent választanom
2011. márc. 3. 12:15
 18/36 anonim ***** válasza:

Nyilván, amikor a harmadik "idegent" választod, akkor már nem lenne idegen... :D

Azért nem jó, ha két pasit szeretsz különbözőképpen, mert nem tudsz egyszerre kétfelé elköteleződni. Az elköteleződés azt jelenti, hogy egy emberhez ragaszkodsz, őt mint személyt fogadod el és nem csak a lényének egy kis darabját. Cserébe te is egész magadat adod, nem csak egy részed. Ha ez nem így van, mint ahogy most nálad sem, akkor a kapcsolataidban csak kielégítitek egymás igényeit, de nem vagytok benne igazán. Az 1-es számúnak ápolod a lelkét, ő anyát lát benned, te ragaszkodó gyereket benne, a 2-es számúval szexeltek, neki te vagy a szuka, neked ő a kan (csúnya megfogalmazásban). De mindhármótok számára a kapcsolat csak önmagáról és nem a társ SZEMÉLYÉRŐL szól. Ezért kéne őket elhagynod és keresned egy olyat, akinek az EGÉSZ személyét el tudod fogadni, és akivel a szex is jó, meg a lelki kapcsolat is.

2011. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
anyát látna bennem a fiatalabb ? erre nem is gondoltam még..
2011. márc. 3. 12:33
 20/36 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem anyát látna benned,hanem nőt.Van anyukája és nincs még egyre szüksége.
2011. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!