Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem már az érzéseimet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem már az érzéseimet. úgy minden téren. Valaki mondana véleményt?

Figyelt kérdés

Pl, hogy a mostani barátom aannyira szeret, hogy lassan tényleg el se hiszem ... túl szép, hogy igaz legyen ... szóseróla, én ennek örülök... csak így mindig az jut eszembe, hogy bármikor elveszíthetem, és akkor áááh...azt nagyon nehezen viselném. (Meg van az oka annak, hogy miért félek az átlagnál jobban attól, hogy elveszítem... exeim miatt röviden.)

És amúgy ami gáz, hogy most nemtudom, szeretem e ... szerelemmel is. Mert már egy ideje azt érzem, hogy igenis szeretem, szerelemmel is... de nemtudom hogy bemagyaráztam e ezt magamnak, vagy tényleg így van.

Mert én úgy gondolom, hogy aki szerelmes, azt olyankor nagyonis jól tudja, hogy szerelmes...és nincsenek kételyei. nekem viszont vannak ... pedig amúgy nemtudom milenne velem nélküle, és rettentően féltékeny tudok lenni minden apróságra, persze ennek kis mértékét se mutatom ki... nem szabok meg neki semmit, mert amit megszabnék, az neki már alapvető dolog, szóval szólnom se kell... tényleg nagyon szeretem, ezértis..(: csak nemtudom, hogy ez szerelem e ... szerintetek?


2011. márc. 2. 18:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tudod sajnos pont abban a cipőben járok, amiben te :S

Tudtál dönteni? mert tudod vele szemben sem fair, ha bizonytalan vagy :S

2011. márc. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem finoman mondd el neki! Én is ugyanilyen szituban vagyok, és amikor csak úgy érzem, én beszélgetek a párommal, hogy valami nem jó. Mindig megköszöni, hogy őszinte vagyok hozzá, szóval ha Nektek is szép a kapcsolatotok, akkor nyugodtan beszélhetsz vele őszintén. A lényeg, hogy Ő is érezze, hogy nem minden oké, és esetleg együtt lehet orvosolni a problémát. Ha pedig mégse, akkor legalább nem éri váratlanul a szakítás, és talán meg is érti! Nehéz dolog, de szerintem muszáj őszintének lennünk, mert a hallgatással még többet árthatunk! Én pont a napokban éreztem először 5 hónap után, hogy valami nem stimmel. 1 napot nem vártam, én egyből szóltam! Nekem a mi kapcs-unk olyan, mintha valamitől üres lenne, valami hiányzik belőle. Ahogy fejtegetem, kezdek rájönni, hogy ez azért van,mert sok esetben eltér a stílusunk, ízlésünk, más más hobbynk van,szóval sok esetben nem egyezünk. Kérdés, ilyen esetben lehetünk e boldogok? Na bocsi, ezt csak azért írtam le, hátha segít. Sok sikert!
2011. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat ... majd meglátom mit tehetek a kapcsolat érdekében.
2011. márc. 4. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!