Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem már az érzéseimet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem már az érzéseimet. úgy minden téren. Valaki mondana véleményt?

Figyelt kérdés

Pl, hogy a mostani barátom aannyira szeret, hogy lassan tényleg el se hiszem ... túl szép, hogy igaz legyen ... szóseróla, én ennek örülök... csak így mindig az jut eszembe, hogy bármikor elveszíthetem, és akkor áááh...azt nagyon nehezen viselném. (Meg van az oka annak, hogy miért félek az átlagnál jobban attól, hogy elveszítem... exeim miatt röviden.)

És amúgy ami gáz, hogy most nemtudom, szeretem e ... szerelemmel is. Mert már egy ideje azt érzem, hogy igenis szeretem, szerelemmel is... de nemtudom hogy bemagyaráztam e ezt magamnak, vagy tényleg így van.

Mert én úgy gondolom, hogy aki szerelmes, azt olyankor nagyonis jól tudja, hogy szerelmes...és nincsenek kételyei. nekem viszont vannak ... pedig amúgy nemtudom milenne velem nélküle, és rettentően féltékeny tudok lenni minden apróságra, persze ennek kis mértékét se mutatom ki... nem szabok meg neki semmit, mert amit megszabnék, az neki már alapvető dolog, szóval szólnom se kell... tényleg nagyon szeretem, ezértis..(: csak nemtudom, hogy ez szerelem e ... szerintetek?


2011. márc. 2. 18:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. márc. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha szerelmes vagy, akkor az egyértelmű. te nem vagy az, te ragszkodsz.
2011. márc. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Lényegtelen most a korom.

2. válaszolónak köszönöm a választ.

2011. márc. 2. 18:42
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy szerelmes! Megingatott a sok csalódás :( Most foggal körömmel ragaszkodsz a párodhoz, de nem veszed észre, hogy nem szerelem, mert félsz egy ismételt csalódástól! Pedig rossz hírem van, előbb vagy utóbb szakítás lesz a vége, ha bizonytalan vagy! És így észre sem veszed az igazi szerelmet!
2011. márc. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De ááhh... egy rossz szót nem tudok rá mondani. :S

És ha nem is szerelem, lehet még ebből az?

2011. márc. 2. 18:56
 6/13 anonim ***** válasza:
én nem hinném. az elég hamar eldől.
2011. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

:(

Szerinted biztos, hogy nem szerelem?

2011. márc. 2. 19:03
 8/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudnám kimondani hogy vége...mert az nekemis rohattul fájna, főleg látni, hogy ő mennyire szenved ... és ő meg egyre jobban kíván szexuálisan is, és énmeg nem annyira...nem annyira mint ő :S sose csinál semmi olyat amit nem akarok, nem erről van szó, csak szeretnék énis örömet szerezni neki, nem csak annyi, hogy ő nekem ...
2011. márc. 2. 19:21
 9/13 anonim ***** válasza:
Huhhh...hát én is ilyesmit érzek, csak én vagyok a fiú, és a lány felől jön ez amit te most leírsz...
2011. márc. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ou :/ :S
2011. márc. 2. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!