Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy nagyon kevés csaj tetszik nekem? Baj ha nem veszem lejjebb a lécet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kevés olyan lány van ebben az országban akikre azt mondanám, hogy ez nagyon jó nő, és le is feküdnék vele. Egyszerűen nekem olyan lányok tetszenek akiknek szép az arcuk, és van normális alakjuk ( nem a csontsoványakra értettem). Ez jövőbe nézve baj, ha ilyen vagyok? 21/F
2011. márc. 1. 15:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Igazán szépeket igen. V gazdagokkal.
2011. márc. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Na jó elég volt
2011. márc. 1. 16:53
 43/50 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy nem értettek meg.
2011. márc. 1. 17:00
 44/50 anonim ***** válasza:
honnan veszed, hogy nem értjük? Mit nem értenek/ünk?
2011. márc. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
én megértelek, nekem is csak a helyes pasik jönnek be, de nekem a belső is számít :)
2011. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

Szerintem itt mindenki tökéletesen érti mit mondasz.

Viszont kíváncsi vagyok, neked mik a paramétereid? Jóképű vagy? Izmos vagy? Okos és humoros vagy? Van pénzed?

Mert ahogy már mondták, nemcsak te támasztasz igényeket. Ha egy nő nagyon jól néz ki, akkor megteheti hogy válogat. És nem egy lúzeroid pojácát fog választani, aki csak csorgatja utána a nyálát.

2011. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
nem érdekel a belső? akkor lehet hogy fogsz találni egy szép,jó alakú modellt akire izgulsz mint állat de az is biztos hogy normális kedves,jólelkű lányt nem.
2011. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Igazából én is így vagyok vele, és még 24 évesen nem volt barátnőm, de most hátha összejön valakivel, reménykedem.
2011. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Remélem a barátnőd is csak egy helyes arcot, kigyúrt testet és egy farkat fog látni benned - már ha megvan ezek közül bármelyik is.
2011. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:

Szerintme ez igy helyes, nem kell ezen változtatni:)

Énis igy vagyok vele. De nem magas a lécem. mert téleg nem ilyeen nem tom mien csávókra bukok hanem átlagosakra és nem az a kevés hanem az akinek az a kisugárzása van amilyenre én vágyok :)

18/L

2011. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!