Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy nagyon kevés csaj tetszik nekem? Baj ha nem veszem lejjebb a lécet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kevés olyan lány van ebben az országban akikre azt mondanám, hogy ez nagyon jó nő, és le is feküdnék vele. Egyszerűen nekem olyan lányok tetszenek akiknek szép az arcuk, és van normális alakjuk ( nem a csontsoványakra értettem). Ez jövőbe nézve baj, ha ilyen vagyok? 21/F
2011. márc. 1. 15:18
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
79%
Akkor most mi a kérdésed tulajdonképp? Hogy baj-e? Nem baj. Maximum nem leszel soha nővel, ennyi. Rajtad kívül senkit nem érdekel.
2011. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen ezt már eldöntötted magadban, hogy nem gáz, és nem is fogod lejjebb adni a mércét. Ha meg valaki próbál tanácsot adni, lehurrogod. Ha eddig is találtál barátnőt, aki neked bejön akkor ezután is fogsz. 19/L
2011. márc. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:
Még eddig nem találtam, az igazit keresem.
2011. márc. 1. 15:52
 24/50 anonim ***** válasza:
84%
Ha ilyen válogatós maradsz, keresheted ítéletnapig.
2011. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:

Az van, hogy aki okos, az okos barátnőt is akar.

Aki meg szép, az szépet.

Ne degradáld le magad, ne mond, hogy a belső nem számít, ezzel magadat minősíted.

Igazából nem baj, mert mindig megleli a zsák a foltját!

:)

Vannak okosak és szépek, vannak csak okosak, és vannak csak szépek, és vannak randák és buták is. Mindenki a maga szintjén keres, és talál.

Erre írtam, hogy a génjeid válogatnak, de amikor majd már nem az lesz a lényeg, hogy lefeküdj valakivel, hanem az, hogy közös jövőt tudj vele kiépíteni, akkor már önkénytelenül számítani fog az is, hogy belül egyezzetek. Ennyi idősen még nem nagy baj, ha csak a külső számít.

Majd, ha 26 évesen is így érzel, akkor már félő, hogy tényleg gond lehet.

Ne pontozz le nagyon, hidd el, ha nem is értsz egyet, de nagy igazságot mondtam, ergo a válasz hasznos.

Sok sikert!

2011. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 A kérdező kommentje:
De most miért mindenki válogatós nem? Nem ért meg engem senki? Egyszerűen aki nem tetszik arra fel se tudnék sehogysem izgulni.
2011. márc. 1. 15:56
 27/50 anonim ***** válasza:
75%
Én megértelek, csak szembesítettelek az igazsággal, h az igazán jó csajoknak csak az igazán jó pasik kellenek. Ha ennek ellenére nem éred be kevesebbel, az már a te bajod.
2011. márc. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
15:56 Nem egyéjszakás kalandot keresek, hanem tényleg az igazit keresem.
2011. márc. 1. 15:58
 29/50 anonim ***** válasza:
84%

"A komment megírásának időpontja: ma 15:56"


Az a baj, hogy csak a dugáson jár az eszed. Ezesetben nincs nehéz dolgod, kinézel egy neked tetsző örömlányt és fizetsz neki a szexért. De egy kapcsolat nem ebből áll, ha arra vágysz, akkor fontos a belső is. Hacsak nem akarsz napi 16 órában szexelni.

2011. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 A kérdező kommentje:
15:58 És te honnan tudod, hogy milyen pasi vagyok?
2011. márc. 1. 15:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!