Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy nagyon kevés csaj tetszik nekem? Baj ha nem veszem lejjebb a lécet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kevés olyan lány van ebben az országban akikre azt mondanám, hogy ez nagyon jó nő, és le is feküdnék vele. Egyszerűen nekem olyan lányok tetszenek akiknek szép az arcuk, és van normális alakjuk ( nem a csontsoványakra értettem). Ez jövőbe nézve baj, ha ilyen vagyok? 21/F
2011. márc. 1. 15:18
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Nem tom milyen pasi vagy, ezért írtam már az elején azt, h ha jóképű és gazdag vagy, akkor nem baj.
2011. márc. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:
Na tisztázzunk vmit, én nem mondtam egy szóval se, hogy tökéletes alakja meg arca legyen, csak legyen ez szép nem a tökéletest keresem.
2011. márc. 1. 16:04
 33/50 anonim ***** válasza:
Viszont azt is írtad, h nagyon kevés csaj tetszik.
2011. márc. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
100%
Jó. Keresd. Nem értem minek írogatsz ide, úgyse érdekel téged ki mit mond. Keresd a számodra megfelelő lányt, sok sikert.
2011. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen normális hogy nem adnád lejjebb a szintet. Egy egészséges önbizalmú és lelkületű embernek nem is szabad. Ne hallgass azokra akik azt mondják hogy ha nem vagy gazdag és modell külsejű akkor válassz "kevésbé jó" barátnőt. Csak a saját frusztrációjukat vetítik ki rád. Egy életed van, ne érd be kevesebbel, mint amire vágysz. De az is igaz hogy tenned is kell a dologért, szóval nem elég otthon csücsülnöd és fényezni a fütyköst, hanem olyan embernek kell lenned/olyanná kell válnod, aki méltó társa lehet egy vonzó és intelligens nőnek.
2011. márc. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 Funktasztikus ***** válasza:
76%
Nem baj hogy nem veszed de a végén nagy pofára esés lehet belölle.....de ha az isten szeret táán ösze jöhetsz eggyel de ennek nem nagy a valószinüségee
2011. márc. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
Komolyan elborzaszt hogy a többség milyen pesszimizmussal áll az élethez.
2011. márc. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem pesszimizmus, csak realizmus :P Ha nem születtél Brad Pittnek, csodát nem lehet tenni.
2011. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
És te komolyan csak Brad Pitt külsejű emberekkel látsz szép csajokat? Ne idegesíts már...
2011. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
Vannak ezzel így néhányan...
2011. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!