Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy nagyon kevés csaj tetszik nekem? Baj ha nem veszem lejjebb a lécet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kevés olyan lány van ebben az országban akikre azt mondanám, hogy ez nagyon jó nő, és le is feküdnék vele. Egyszerűen nekem olyan lányok tetszenek akiknek szép az arcuk, és van normális alakjuk ( nem a csontsoványakra értettem). Ez jövőbe nézve baj, ha ilyen vagyok? 21/F
2011. márc. 1. 15:18
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
81%
Nem az a kérdés, h megnézed v nem. Minél szebb egy csaj, annál válogatósabb, és egy bombázó tuti nem fogja a saját szintjénél alább adni.
2011. márc. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Én se fogom soha a büdös életbe lejjebb adni.
2011. márc. 1. 15:39
 13/50 A kérdező kommentje:
Nem akarok boldogtalan lenni!
2011. márc. 1. 15:39
 14/50 anonim ***** válasza:
81%
Nem azt mondtam h ne válogass! Válogass, csak készülj fel arra, hogy sokért cserébe neked is sokat kell adnod! Pl. nagyon jó külsőt, és jó anyagi hátteret.
2011. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
50%

ha gazdag vagy híres vagy akkor nincs gond.

vagy ha esetleg legalább olyan jól nézel ki mint a Brad Pitt akkor se, de amúgy lehet lejjebb kellene vinni...

2011. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
81%
Amúgy a külső nem minden, fontosabb h a lány normális, kedves, intelligens legyen. Ezt viszont neked kell belátnod, mert a lányok nem fogják értékelni a belsődet, amíg a külsőd nincs megfelelő szinten.
2011. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Jó de annyi lány van akivel egy pénzért se feküdnék le.
2011. márc. 1. 15:41
 18/50 A kérdező kommentje:
Nem fogom és nem is tudom lejjebb adni.
2011. márc. 1. 15:42
 19/50 A kérdező kommentje:
Engem nem nagyon érdekel a belső!
2011. márc. 1. 15:44
 20/50 anonim ***** válasza:
67%
Az baj. A belső ugyan olyan fontos, mint a külső. Ha az egyik nem megfelelő, akkor már gond van.
2011. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!