Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy nagyon kevés csaj tetszik nekem? Baj ha nem veszem lejjebb a lécet?

Figyelt kérdés
Egyszerűen kevés olyan lány van ebben az országban akikre azt mondanám, hogy ez nagyon jó nő, és le is feküdnék vele. Egyszerűen nekem olyan lányok tetszenek akiknek szép az arcuk, és van normális alakjuk ( nem a csontsoványakra értettem). Ez jövőbe nézve baj, ha ilyen vagyok? 21/F
2011. márc. 1. 15:18
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
40%

Nem baj. A génjeid válogatnak. Nem a mennyiség, aminőség a fontos.

Viszont az baj, hogy a külsőségekről beszélsz. Ha valakiben megleled a társad, hidd el, olyan szépnek fogod látni, mint senki mást!

2011. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
57%
Én is így vagyok vele... szintén 21 évesen.
2011. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon számít a külső.
2011. márc. 1. 15:25
 4/50 anonim ***** válasza:
71%

Ne aggódj, nekem is számít a külső, nekem is csak a szép lányok tetszettek ennyi idősen is. És bár nagyon nehezen, de összejöttek velem. Most is van egy hosszabb kapcsolatom, és meg is akarom tartani. Én mondom, hogy nem érdemes lejjebb adni, csak mert elmegy az önbizalmad..., majd visszatornászod. Persze a belső is fontos, mert lehet akármilyen szép, nem biztos hogy szimpatikus lenne.

24F

2011. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
89%
Ha jóképű és kőgazdag vagy, akkor nem baj. Ha nem, akkor ilyen igények mellett sose lesz csajod.
2011. márc. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

15:29 A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

Te meg egy idióta barom vagy.

2011. márc. 1. 15:31
 7/50 anonim ***** válasza:
91%
Te meg naiv, ha ezzel nem vagy tisztában ;)
2011. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
86%
15:29nek igaza van, és nincs okod háborogni. Vagy neked lehetnek nagyok az elvárásaid de a csajoknak nem?
2011. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
De bazme te nem nézed meg, hogy milyen egy csaj? Most mit csináljak, hogy így születtem, hogy kevés lány jön be?
2011. márc. 1. 15:36
 10/50 A kérdező kommentje:
Nem tudok ezen változtatni.
2011. márc. 1. 15:37
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!