Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek egyáltalán otthonülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán otthonülős lányok?

Figyelt kérdés
Mert én még soha nem találkoztam ilyennel. Mindenki szeret "bulizni", "pörögni"....szóval akkor otthonülős lányok nem is léteznek egyáltalán? (Mert nekem még egy ilyet sem sodort az utamba a sors az 100%, sajnos....)
2011. márc. 1. 13:45
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

"Te is kb. így találhatsz otthon ülős barátnőt."


Hát ez az, sok barátnőn vagyok túl, de a végén sosem passzoltunk, mert egyik sem volt otthonülős, én meg igen, köszi a tippet

2011. márc. 1. 14:16
 12/20 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok
2011. márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Én is otthonülős típus vagyok. Már kiéltem magam, ha lehet ilyet mondani. Nem mondom h nem szeretek elmenni itthonról, de csak néha néha vásárolni,suliba megyek csak, meg esetleg kicsit barátnőzök.

19/L

2011. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen csajokat. Van köztük csúnya, de van aki nagyon jó csaj.
2011. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:

Én is az vagyok. meg a legtöbb barátnőm...

mégis egy csomó emberrel jól kijövök, és nem vagyunk lúzerek, csak azért mert nem járunk el bulizni, ahogy a legtöbb ember gondolja, egyébként... ja és magamról nem tudok nagyon ítélkezni, de sztem egyikünk, se csúnya...

de amúgy meg én sokkal jobban szeretnék egy olyan pasit, aki nem él-hal a bulikért :$ :D

2011. márc. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is több ilyet ismerek, és én is ilyen vagyok,de ettől függetlenül nem vagyok unalmas vagy bármi ilyesmi,nem kell negatív jelzőket ránk ragasztani :D Ugyanúgy van egyéniségünk csak nem járunk minden héten bulizni. Nem szeretem a tömeget de jó barátokkal jó szórakozni,és otthon is jó lenni :D
2011. márc. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Jelen! :D

16/L

2011. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nekem nem kell magyarázgatni hogy az otthonülés nem lúzerség :) Első ránézésre rólam sem lehetne megmondani hogy "otthonülős".....
2011. márc. 2. 08:06
 19/20 anonim válasza:

a 03-01 15:43 kor írdódott válaszoló vagyok... (na ezt jól meg mondtam :D )

szal én nem kimondottam neked magyaráztam :))


azért remélem majd utadba akad egy ilyen beállítottságú kedves lány... :):D

2011. márc. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

"szal én nem kimondottam neked magyaráztam :))"


nem is gondoltam úgy, hogy nekem magyaráznál, szóval sztem nem volt félreértés köztünk ;)

2011. márc. 9. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!