Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek egyáltalán otthonülős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek egyáltalán otthonülős lányok?

Figyelt kérdés
Mert én még soha nem találkoztam ilyennel. Mindenki szeret "bulizni", "pörögni"....szóval akkor otthonülős lányok nem is léteznek egyáltalán? (Mert nekem még egy ilyet sem sodort az utamba a sors az 100%, sajnos....)
2011. márc. 1. 13:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
azért nem sodort ilyet feléd a sors mer ők otthon ülnek :P
2011. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ilyet , bár nem sokat ...

Tehát léteznek , csak otthon ülnek .

2011. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
mert az miért baj, hogy nem unalmas fotelpatkányok? Meg ha egy csaj elmegy bulizni, s véletlenség jól is érzi magát az már bűn? húha, ébredj fel
2011. márc. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"mert az miért baj, hogy nem unalmas fotelpatkányok? Meg ha egy csaj elmegy bulizni, s véletlenség jól is érzi magát az már bűn? húha, ébredj fel"


Hűha, ébredj fel te beszűkült agyú kocka, írtam én olyat, hogy baj? Csak ha én nem ilyen vagyok, akkor a lelki alkatunk nem nagyon egyezik...ki írta, hogy bűn? a bántódottságodat és üldözési mániádat ne itt éld ki

2011. márc. 1. 13:51
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én otthonülő vagyok. De attól még szeretek eljárni erre-arra csak nem csapatba verődve, jó hangosan, mint a bölénycsorda. Lehet normálisan is szórakozni berúgás nélkül!!! :)
2011. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
a normális és értékelhető válaszokat köszönöm
2011. márc. 1. 13:56
 7/20 anonim ***** válasza:

Én is otthonülő voltam mindig. Most meg már a férjemmel együtt ülök otthon.

Nem volt könnyű megismerkedni, mert mindketten külön-külön ültünk otthon. Egy barátunk mutatott be egymásnak. Te is kb. így találhatsz otthon ülős barátnőt.

2011. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én is egy mormota vagyok:)Csak akkor jövök el otthonról,mikor dolgoznom kell menni vagy a barátomhoz megyek másik városba.Ezenkívül nem járok el sehova,szeretek itthon lenni.19/L
2011. márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez eléggé függ életkortól. Én 14 éves vagyok, nem otthon ülő (bár szüleimnek tetszene :S), de ismerek olyat, aki ezzel máshogy van és otthon ül...tv-t néz, netezik, olvas...de akiket ismerek és nem buliznak, nem pörögnek semmi... azok leginkább változtatni szeretnének ezen, SZÓVAL ha vannak is akik ilyenek, azok szívesen változtatnának (szerintem). :D
2011. márc. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy olyanok, akik nem szeretnének rajta változtatni (aki szeretne az eleve nem is otthonülős, csak nincs módja arra h ne legyen az)....na szóval a kérdésem azokra vonatkozik csak, akik alapból otthonülősek, még ha megtehetnék az ellenkezőjét is
2011. márc. 1. 14:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!