Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még ilyen lányok?

Figyelt kérdés

Akik nem csak a külsőre, és a pénzre mennek, hanem számítanak nekik a belső értékek is, és nem csak kihasználják az embereket.


Nap mint nap csalódnom kell sajnos..


2011. aug. 15. 19:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, sajnos külsőleg is vonzódnod kell a párodhoz. Senkinek sem a belső értékeit látod meg először. Hiába szép a belsője, ha a külseje nem fog meg téged és nem akarod emiatt megismerni.
2011. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akkor rossz helyen keresgélsz.
2011. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak azért írok ide mert vannak:) énis pl
2011. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek, csak keresni kell őket. :) Én is egy vagyok közülük. Nem azt mondom, hogy nem számít a külső, hanem, hogy a belső fontosabb.. tehát lehet egy pasinak akármilyen kocka hasa, ha a feje üres, érzelmileg meg egy teáskanál szintjén áll, nem ér semmit a szép test, csak látványnak jó. A pénzről meg annyit, hogy ha nekem pénz kell, megkeresem magamnak, nem a pasimtól várom, hogy fizesse a dolgaimat. 18/L :)
2011. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, köztük vagyok én is. És ha körbenézel elég sok ilyen nő van még. Csak hát nem valószínű h buliban találod meg az illetőt, mert ott főleg plázacicákat fogsz találni. Ők pedig az izomra és a pénzre mennek.
2011. aug. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Léteznek. 19/L
2011. aug. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én szoktam menni bulizni,és én is normálisnak érzem magam.Utálom az izomagyú b*rmokat,h így fgogalmazzak,és nem érdekel,h kinek mennyi pénze van,amennyi kell nekem annyi van.Szóval buliban is lehet találni ilyen lányokat,csak ott is látni kell,h ki a ribi és ki nem.
2011. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

tudod, igen. inkább az érdekel, hogy ne egy csődtömeg legyen a pasi, és legyen kisugárzása. csak hát, ezek nélkül az ritkán jön össze...nem igaz?

amúgy ez a kétszáznegyvenkettedik ilyen kérdés. annak is utána nézhettél volna, hogy létezik-e már

2011. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lányt keresek... jó, hogy ezek szerint vannak még. Csak nem nagyon tudom, hogy hol keressem őket.

Mindig csak azt kapom meg, hogy milyen gáz vagyok, hogy nem vagyok hajlandó minden nap berúgni, meg hogy mennyire ódivatú, hogy túrázgatok, zenélek és színházba járok ahelyett, hogy bulizni mennék el.

Valóban, mintha nem a belső értékeket figyelnék már, vagy mintha nem azok lennének már a belső értékek, amiket még nem is olyan régen annak hívtunk.

Eljutottam most már oda, hogy kicsit cikinek érzem magam miatta, de ki kell írnom: Ha van esetleg olyan lány, aki hasonlóan gondolkodik, és van kedve beszélgetni, akkor az írjon.

De annak is nagyon örülnék, ha legalább tippeket adna valaki, hogy hol lehet megtalálni őket, mert hogy nagyon kevés van már csak belőlük, az tuti.


20/f

2011. aug. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: tegnap 01:14

Nem vagy egyáltalán gáz, de azt hozzá kell tennem h, a férfiak egész nagy százaléka nem hagyja ki pl azt a lehetőséget hogy felajánlja magát neki egy csaj és nem számít hányan mentek végig rajta... Ilyenkor azok a nők akik normális kapcsolatot, normális férfit keresnek hogy néznek azokra a férfiakra... nyílván úgy hogy undorítóak

2011. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!